İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yıllık 40 YTLye 20 Mb Alan-Sınırsız Bandwith BEDAVA DOMAİN!

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yıllık 40 YTLye 20 Mb Alan-Sınırsız Bandwith vs...

2 yıllık hosting alanlara bedava domain veriliyor..

www.4dturk.com adresine bakabilirsiniz.

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HighVoltage' Alıntı:
Yıllık 40 YTLye 20 Mb Alan-Sınırsız Bandwith vs...

2 yıllık hosting alanlara bedava domain veriliyor..

www.4dturk.com adresine bakabilirsiniz.

oncelikle iyi satislar dilerim....

sonrasinada bana kalkip yersiz elestri yapan arkadaslara karsi sana sabir dilerim :) hos baslangica bakilirsa sana bu tip elestriler gelmeyecek... kolay gelsin

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslına bakılırsa bizde eleştirilecek birşey yok. Çünkü biz sınırsız bandwith veriyoruz. Bu sınırsız bandwith olmaz nasıl oluyor diyenler için ise şöyle açıklıyorum:

Biz sadece Download içerikli olmayan sitelere sınırsız bw veriyoruz. Diğer siteler en fazla 10-20-30 gb bw harcayacaklarını düşününerekten bu yolu izliyoruz. Müşteri 5 gb bw harcayacaksada aynı parayı veriyor 20-30 da.. Download içeriği olmayan bir sitenin aylık yediği bandwith en fazla kaç olabilir ki. Ne kadar olursa o kadarını ücretsiz karşılıyoruz zaten karşılayamayacağımız kadar yüksek bir bandwith değeriyle karşılaşabilme ihtimalimiz olsaydı bu kampanyayı yapmazdık.

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında mutlaka download sitesi olması gerekmiyor çok bw yemesi için. Hiti yüksekse yine çok BW yer benim site download sitesi değil ama geçen ay 58 GB bant yedi.

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alobar' Alıntı:
Aslında mutlaka download sitesi olması gerekmiyor çok bw yemesi için. Hiti yüksekse yine çok BW yer benim site download sitesi değil ama geçen ay 58 GB bant yedi.

Evet ondada haklısın ama 20 mb ne kadar bw yiyebilirki en fazla ;) bunları düşünerek oluşturduk bu kampanyayı...

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HighVoltage' Alıntı:
Evet ondada haklısın ama 20 mb ne kadar bw yiyebilirki en fazla ;) bunları düşünerek oluşturduk bu kampanyayı...

sonuçta alanın düşük olması sana gelen müşteri sayısını çoğaltmayacak mı peki? bunu da düşündünüz mü???

yani 100 mb alanı 10 müşteriye versen 50GB bw yese herbiri eder 500GB
20 Mb alana da 50 müşteri koysan 10GB bw yese herbiri yine eder 500GB

değişen nedir? Doruk-Net datacenterdan 256KB/s veya 512KB/s bi hat sizce ileride kaldırır mı bi araştırmalı...

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehehe ben sirami savdim HighVoltage hadi bakalim kolay gelsin sana annatta dur simdi derdini bu Dorukcu vatandasa dikkat et cok bilir he acaip arastirir tozunu attirir sora senin haberin olsun :=))))))))))) yazik coook yazik.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makroturk' Alıntı:
ehehe ben sirami savdim HighVoltage hadi bakalim kolay gelsin sana annatta dur simdi derdini bu Dorukcu vatandasa dikkat et cok bilir he acaip arastirir tozunu attirir sora senin haberin olsun :=))))))))))) yazik coook yazik.

http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=22516&page=3
sanırım sorununu kaynağı bu... ama bilesin ki hedefim kesinlikle sen değilsin. son mesahımda gerekli açıklamamı yaptım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5