chat ege.net sohbet

Yılmaz Özdil, Mustafa Kemal kitabını 2500 TL'den satışa sunacak

YelizTurkmen

Onaylı Üye
Sms Onaylı
Katılım
13 Ara 2018
Mesajlar
160
Yaş
33
Konum
Meram
Kırmızı Kedi Yayınevi, Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'in kaleme aldığı 'Mustafa Kemal' kitabının özel serisinin 2500 liraya satılacağını duyurdu.

Kırmızı Kedi'nin Twitter hesabından yapılan açıklamada, Yılmaz Özdil'in 'Mustafa Kemal' kitabının satışının 23 Ocak'ta, Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatını kaybettiği saat olan 09.05'te yapılacağı belirtildi. Kitaptan yalnızca 1881 adet satılacak.

Kitabın özel seriden olduğu, elle ciltlendiği ve ‘özel' olduğuna vurgu yapılan paylaşım, sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

Birçok kullanıcı, yayınevinin Atatürk'ü ticaret için kullandığı eleştirisini yöneltti.

Konu twitter'da da gündeme oturdu.
#JetFadılYılmazÖzdil 2500 TL'ye hashtagları ile Yılmaz Özdül'in Atatürk'ü kullandığı ve bu şekilde para kazanmaya çalıştığı yorumları yapıldı. Bazı kullanıcılar Yılmaz Özdül'i Çiftlikbank dolandırıcısı Tosuncuk Mehmet Aydın'a, bazıları da Fadıl Akgündüz'e benzetti.

 

Selim96

Onaylı Üye
Katılım
20 Ocak 2019
Mesajlar
104
Konum
Erbil
İşini biliyor bu amca da.
Biri dini kullanır, diğeri Atatürk'ü
Kutsalını bilmeyen toplumlar sömürülmeye mahkumdur.
Atatürk bir değer, dinimiz de kutsalımız. İkisini de bilmiyoruz.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst