İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yine Aylardan KASIM

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bir beşiktaşlı olarak
fb 1 gs 3
olarak sonuçlanır diyorum

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Abartmıyorum maçı dün rüyamda gördüm ve 1-1 skorunu gördüm. :D
83. dakikada anlayamadığım bi sebepten maç durduruldu.
Sanırım hayal gücüm bu kadarına müsade etti ve annemin kahvaltıya kaldırmasıyla rüyam sona ermiş oldu :D

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bugunde kasım bugunde arsenal maçı var bakalım ne olacak :)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
fenerbahçenin kötü gidişini sonlandırcak,kızgın olan taraftarını yatışrtırcak herşeyi unutturcak maç galatasaray maçıdır. Bu yüzden bizden daha iyi hazırlancaklarına inanıyorum.Zaten aziz ve kurmayları sağlam hocalarla senelerdir derbiye bizden daha iyi psikolojik hazırlamakta takımı.

Galatasarayımızın son durumu ile ilgili 3 aşağı 5 yukarı fikir ediniriz bugünkü benfica maçıyla.Ama inanıyorum ki takım kalitesini,inancını ortaya koyarsa farkla ayrılırız kadıköyden...

Tribünde veya maç öncesi dışarda hiçbir olay olcağına ise imkan vermiyorum münferit olaylar dışında çünkü bu sene havanın yumuşamasında ankaradaki gs-fb basket maçı etken.UniGFB alpaslan abimize pankart açarak,tezahurat ederek saygısını gösterdi.Bizde onlar yönetimi protesto ederken bağırmadık.Karşılıklı salonda ve salon dışında jestlerle ortamın hiç bu kadar olmadığı kadar yumuşadıgı kanaatindeyim.

Galatasarayımız eğer şu kadroyla çıkarsa hiç olmadıgı kadar verim alır kanaatindeyim.

----------de sanctis-
sabri - e.aşık - servet - h.balta
------------meira-
arda - ayhan - lincoln - kewell
---------ümit yada baros -

ilerleyen dakkalarda ise oynadıgımız futbola,gereken kana bağlı olarak.Aydın oyuna sokulmalı.(sakatlıgı umarım tamamen ortadan kalkar şu günlerde)Fırtına gibi hızıyla ilerleyen dakkalarda fenerbahçeyi çok zorlıcagına inanıyorum.Kartlar havada uçuscaktır... :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Genelde ilk 11 den en çok eskiği olan veya kötü olan kazanıyor böyle maçları.

Bu maç öncesinde de kötü olan Fenerbahçe gibi görünüyor ve eğer HARRY oynamazsa sakatlık şansıda galatasaraydan yana olucak bu yüzden berabere bitme olasılığı çok yüksek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5