İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yine bu adsense

cewhat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu Adsense konusunda biraz amatörüm mantığı felan hakkında ama yerleşimlerim iyidir .Neyse ben bir tane blog açtım çöp denebilcek bir site ama bugün tek tıka 0,35 dünde tek tıka 0,22 gibi birşey vermiş acaba neden böyle oldu bir iki arkadaşım o hesabı unut birkaç güne banlanırsın deyince hemen buraya koştum bilenler bir açıklama yapsın...

Bir daha başka konu açmayam.
Ben bir tane film sitemde filmleri izlemeleri için linkler veriyorum.Örnek: adanalı xx bölümünü izlemek için tıklayın. gibisinden Full izlettiren bir siteye yönlendiriyorum.Ve de bu sitede adsense kullanıyorum.Bir sorun oluştururmu.Ayrıca sadece fragman izletten bir sitede adsense kullanılabilirmi?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
tek tıka o kadar verdiyse bi problem olacağını zannetmiyorum, o firma reklam ücretini o kadar belirlemiş olabilir, benimde bi ara tek tıka 0,09 vermişti olabiliyor bazen sıkma canını

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
full dizi izlettiren bir siteye yönlendirip, o sitede de adsense kullanıyorsan elbet bir gün ban yersin..çünkü telif haklarını ihlal ediyorsun.
ayrıca çöp site olarak tabir ettiğin blogta ise herhangi bir adsense tıklamalarını teşvik vs. gibi durumlar söz konusu yok ise bir şey olmaz.. bunun dışında arkadaşların adsense ile ilgilenmiyorsa, dikkat et bir gün hasetlik içinde tıklamasınlar..

son olarak sana gelir getiren sitelerinden kimseye bahsetme bence ..

cewhat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok zaten kimseye söylemiyorum ama ben sadece ref. görevi görüyorum hiçbir şekilde dizi izletmiyor. Sadece fragmanları izlettiğim bir sitemde var ordada kullanıyorum adsense ı inş. bir sorun oluşturmaz.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
fragman falansa sorun oluşturmaz..bende yapıyordum bıraktım dizi,sinema işlerini.. eğer sinema olayına da giriyorsan poster, wallpaper tarzı şeylerde yayınla.. minik bir öneri..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5