İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yine mi Sandbox ?

idealsohbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar dün gece itibariyle tahminim sandbox dedikleri piyango banada vurdu. anlamadıgım sitem bir download sitesi ve bu fake spam denilen hiç birşey yok direkmen sitemin kendi icerigi. Bir zamanlar Link deisimi yapıyordum yaklasık 1 aydır onuda birakmıştım ve şu anda Sandbox'dayım.. Anlamadıgım ne yapacagız ? Google iletisim adreslerine bakıyorum Türkiye harici bir çok ülkenin iletişim adresi ve telefon numarası olmasına Rağmen Google Türkiyenin Bir E-mail Kutusu bile yok biz Türkler bu kadarmı Değersisiz ne yapacağız ne yapacagımı anlamış durumda değilim adamlar öyle birşeyki o kadar rahatlarki o kadar emeği 1 anda silebiliyorlar şimdi size soruyorum zaten birakıcam sanalı çünkü uğraş uğraş göz bebeğin olsun gecelerini gündüzünü sadece 1 şey için harca ve sonucun bir kağıt parçası gibi atılmak olsun..Arkadaşlar Unutmayınki googlenin bize ihtiyacı var bizim ona değil adsenseden günlük 5 10 100 $ kazanan insanlar 100 kazanıyorsan google bunun 2 katını kazanıyor. Benim diyecegim şu birlik olalım birşekilde birşeylere imza atalım artık şu bilinci yıkalım ne yapmamız nereye dogru gidecegimize kendimiz karar verelim.. Bildigim tek şey şu birisi şikayet etmiş olabilir şikayet eden arkadaşa sadece sunu diyorum.. Herkez Kendi Emekleriyle Bir yerlere cıkıyor Emeğime engel olana çalışana kin gütmem zaten birgün biryerlerden nasibini alır şimdi sizden bekledigim yorumlar sadece su biz Türkler çok mu değersisizki bir çırpıda silinip atılmaya mahkumuz.. ALın Bakın Google adres sayfasında hangi ülkelerin irtibat telefonu yok..

http://www.google.com/corporate/address.html

Site adresim : Http://www.indirdegel.com

Lider

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında bu sorun sadece sende deil başka forum sitelerindede aynı sorun var 2 gündür benim sitelerdede bi problem var anlamış deilim önce 6k sitem gitti 2 gün önce 1.5k gitti dün gece de 3k sitem gitti anlamadım hiç bir sorun yok spam yok biz türklere yönelikmi bu saldırılar anlamadım gitti...

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türklere yönelik olduğunu sanmıyorum, Daha çok yabancı sitelerim sandbox'ta, Sandbox insanlar tarafından işleme sokulmuyor tamamen bilgisayar kontrollü.

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bende grup halinde yedim. ya biz bu işi bilmioruz yada google amca bizi sevmio çözemedim yahu vallahi billahi

idealsohbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benim diyecegim su yanlıs anlamayım yapan varsada kesinlikle sunu diyorum googlede birşey arayacagım kendi açımdan Spamcı kalitesi düşük insanlar yüzünden taa 5 . 6. sayfalarda aradıgımı bulabiliyorum.. bunlar yüzünden bizde yanıyoruz.

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde bi kaç sitem girdi sandboxa.Baalım ne zaman çıkacak.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sanboxa girmenizdeki en büyük sebeb gelişi güzel ve ani link değişimleridir örnek verecek olursak iki gunde 25 30 backlink almak gibi ikinci ornek ise kendi kategoriniz dışındaki alakasız sitelerle link değişimi yapmanız örnek olarak bir video sitesinin bir forum sitesine link vermesi gibi bu ornekler coğaltılabilir benim yaz başında yani haziran gibi sitem sanbox a girmişti sitedeki bütün linkleri kaldırıp kendi ketegorimdeki sitelerden link almaya başladım ve yaklaşık 30 gün içinde sanboxtan cıktım

inşallah en kısa zamanda sende kurtulursun geçmiş olsun

marquis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ticari işlerde kullandığım site gitti. bölgede 1 numara olacaktım. hırs yapıp link değişimi yaptık. olan bu işte... google boş wordpress kurulu olan bir siteme pr6 verdi. böyle saçmalık görmedim.

sinan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sandbox ile ban olayı karıştırılıyor sanırım. bandan çıkma ihtimaliniz zor değil ama sandbox çıkamazsınız o kadar kolay bir şekilde. Çıkan kişilerde gerçekten bu işte adı anılan bilgili kişilerdir. Ban olayı kısa süre sonra düzelir. Sadece içeriğinizi yenileyin.

bu arada Google'ın bu seferki güncellemesi ben dahil çoğu kişiyi hayal kırıklığına uğrattı sanırım.

psycho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim anlamadiğim konu şu bir sürü spam kullanan siteler var bunlara niçin google uğramıyor? benimde 1 adet sitem sandbox yemiş konumda 3 ay oldu açılacak halen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi