İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"YÖK ARTIK " !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Müsteşar Aktan' Alıntı:
Yeni YÖK başkanının havası değişmiş. Gayet güzel sözler söylüyor?

Unakıtan' Alıntı:
İsterse söylemesin...

Cumhurbaşkanı’nın 16 bin 146 YTL aldığı Türkiye’de eski YÖK Başkanı Prof. Erdoğan Teziç’e lojman ve araç tahsis edilmemişti.
Şahsiyetlerin icraatlerinden dolayı şahsen vicdan azabı çekmiyorum

İmzama dikkatinizi çekerim ;)

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Millet açlıktan kıvranıyor, imfye dünya bankasına ödediğimiz faizin haddi hesabı yokken bu maaşı alıpta nasıl harcayabiliyorlar, nasıl içlerine siniyor anlamadım..Bu ülke nereye gidiyor böyle, sonumuz ne olacak, Allah yardımcımız olsun ne diyim...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Hak ediyor :D :D Demekki arkadaşlar...

Herhalde o gaflarıda yapmasaydı daha fazla alabilirdi...!

Altına verilen ve bir çok bakan da bile olamayan zırhlı arabayıda unutmayalım

???

:D

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Neyzen Tevfik'e soruyorlar:
--neyzen,çalarken mi neselenirsin,yoksa neseli oldugun zaman mi çalarsin?
maliye bakani hakkinda yolsuzluk dedikodularinin dolastigi bir dönemidir.
neyzen: " maliye vekili degilim ki,çalarken zevk alayim "....

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ama simdi yetmemisdirki o %200 zam ona halktan alıpta biraz daha isterlerse versinler!
Millet aclık sefalet icinde.
İnanmayan varsa gelsin ben hergün kartal, yakacık, zümrütevler de calısmaktayım sokakdaki çöp karıstıran cocukları, cöpten çıkan ekmekleri nasıl yediklerini ve ya 2 yaşlı insanın sadece 2 tahta parcasını ev gibi kullandıklarınıda gösterebilirim.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Son hesaplamalara göre milli gelirimiz 9000$ imiş. Tabi bu son verilere göre. Ve bir son veri daha yaklaşık 1-2 hafta daha içinde çıkacakmış. Orada da bu miktarın biraz daha artması bekleniyormuş !

Bırakın da alsın o kadar ya ..!

Zenginin malı Züğürtün ... :D

Burada züğürtleri biz oynuyoruz galiba...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
zengini " ak tabaka " oynuyor..siz şansınıza küsün.
Yusuf Ziya Özcan Hocanın " yük" ü sağolsun..

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%200 degil % 20 zam yök başkanları 12-13 bin ytl alıyordu yanlış hatırlamıyorsam ve halkla ne alakası var bunun eski yök başkanlarıda alıyordu bu miktarda paraları ozaman kimse bişey demiyordu şimdi herkes düşman olmuş.

Birileri çıkıp siyaset yapma yada hükümeti savunma gibi bişeyler demesin üzerim..

Aranızdan birisi profösör olsun ondan sonrada bu konuyu eleştirsin..

Sonuçta o maaşı alanlar bizim gibi 1,2,3,4,5.. 35,40,45 yaşlarından geçtiler..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
6 bin ytl maaş, oldu 15 bin ytl.
profesör olmaya gerek yok eleştirmek için.
eski yök başkanına lojman bile vermediler ! Böyle kindar böyle bir zihniyet işte..

zehir zıkkım olsun ! halkın parası ile kömür dağıt, halkın parası ile artistlik yap, halkın parası ile oy topla, halkın parası ile maaş dağıt !

Haram Olsun inşallah !

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk mesajımda belirtmiştim yanlış hatırlamıyorsam diye ben yanlış hatırlıyormuşum teşekkür ederim MOD.. ilk mesajımda direk araştırma yapmadan konuyu direk okuyarak cevap yazmıştım

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Maaşı 6 bin ytl iken niye sesin cikmiyordu? Hepsi bi yana işinize gelen yalan haberleri millete yedirmeye calismayi birakin artik. Siyasetle ilgili mesajlar bu forumda yasaklanmisti, sizde bu yasaga saygi gosterin. Bu konulardaki tarafli haliniz beni cok uzuyor.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
işte olay budur.. " çark etme sanatı " ..
biraz tepki olunca " yok biz öyle demedik, aslında bunu dedik "..
yerseniz..

Unakıtan onaylıyor, diğeri yok öyle birşey diyor :)

vay anam vay : Tarkan..

Yola devam..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Maaşı 6 bin ytl iken niye sesin cikmiyordu? Hepsi bi yana işinize gelen yalan haberleri millete yedirmeye calismayi birakin artik. Siyasetle ilgili mesajlar bu forumda yasaklanmisti, sizde bu yasaga saygi gosterin. Bu konulardaki tarafli haliniz beni cok uzuyor.

ne siyaseti? bu siyaset mesajı mı?
işinize gelmeyen mesajlar sizi üzüyor, ama halkın " uyandırılması " sizi üzmüyor.

yok öyle şey..bu siyaset mesajı değildir. bu toplumsal bir mesajdır.
Artık Uyanma zamanıdır !

Sepet gibi bakmayın gençler ! Kalkın ayağa !

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
favorites, bu forumlarda siyasi konular acmakdan ne zaman vazgececeksin? Isine geldigini isine geldigi kadar kabul ediyorsun. 2007 yazini "xkalp.com" gibi sitelerin spamlariyla gecirdik web camiasi olarak.Webmaster forumunda terbiyesizlikten bahsedilecekse bunlardan bahsedilmeli. Haberturkde Hurriyetde yayinlaniyor bu haberler. Neden biliyor musun? Gazete sitesi. Gunluk Siyasi gazete. Actigin zilyon tane siyaset basliginin hepsi kapandi. Mywedding dahi webmaster forumunda bu tur islerin komik oldugunu gorup akl-i selim davranmisti. Sen ki burdakilere ornek olacaksin. Boyle mi ornek olacaksin? Cok dokunuyorsa bilmem kimin , bilmem ne kadar maas almasi haberi okudugun yere yorumunu yap. Rica olarak al. Ve rahat birak artik. Biride cikip CHP yada Ulusal cizgidekilerin kirli camasirlarini ortaya sererse kargasa olur. Ipin ucu bir yanda dine, diger tarafta Ataturke dayaniyor. Bu engin yorumlarini siyasi haberlerin yayinlandigi ve yorumlarin serbest oldugu platformlarda degerlendirsen cok sey mi rica etmis olurum?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Spam da üzerine yoktur MoD..konu o ise eğer..
spam sitelerin başlaması seninle beraber olmuştur hatırlarsan..( bakınız : turkyurdu.org )

Kİmse rahatsız olmasın bu konulardan. Tekrar ediyorum konu siyaset değildir. Güncel konudur. İşine gelmeyen konuda hemen savunmaya geçiyorsun ama? o siyaset değil de benim yazdıklarım mı siyaset oluyor:)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben konuyu siyasi oldugu icin kilitliyorum. Benimle alakali konuyuda(*) siyasi bir konu olmadigi icin baska bir baslik acip tartisabilirsin.

*European = Favo..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5