İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YOK BÖYLE Bİ GIRGIR SÖZLER- TUTTİ FRUTTİ KALBİMİ

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
:ehule
-Bugünlerde herkesin diline dolanmış bir şarkı var,güzel şarkıcı emo kızımız gökçenin şarkısı tuttu fırlattı kalbimi şarkısından bahsediyorum.ne facebook kaldı görmediğim şu klibi ne dolmuş kaldı dinlemediğim bu şarkıyı.meğer bizim türk kızlarımızda ne meraklıymış emo stiline. hem bunu dinleyen hemde makyajı giyisisi emo kızlara bakıyorumda metroda ,sanırım her taraf emo kaynayacak bu aralar.tabi bu forumun ve diğer webmaster forumlarınında tartışılan adamı olan webmaster merih doğan adlı hayali kişinin çalışmalarını takip ederken birde bu şarkıyla ilgili yazdıklarını gördüm ve gülmekten karnıma ağrılar girdi. adam video koymuş izlesene sitesine adınıda tutti frutti kalbimi yazmış tabi başlık böyle olunca altından yorumlarla yeni bir beste daha çıkmış.sözleri forum kuralları gereği burda yazmıyorum yalnız tutti frutti kalbimi videosunu paylaşıyorum.sözler izlesenede videonun altında... bence yenisi daha iyi olmuş gibi :))

http://www.izlesene.com/video/merih...1794687_18722791_10150296525484687#f2ec599b94

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Aslında çok güzel olmuş şarkı kulağa çok hoş geliyor..:)
Ama sözleri gerçekten çok komik güzel söylemiş uymuş.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
patladı gitti ya
severek dinliyorum

Nabz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu şarkı beni öldürüyor müzik piyasasında ne kadar gereksiz adamlar var , özellikle Türkiye'de.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5