İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yoncu.com .tk domain dağıtıyor

romex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hacı bn aldm 18 tl diyo ama ödeme yap dıyınce 0 tl bilginize:)

eminy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
proxy ile girin dot.tk dan alın..ömürboyu ücretsiz , sadece 3 ayda 25 farklı ziyaretçi olacak...seneye sizden birileri para istemesin.. üzülürsünüz.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
proxy ile girin dot.tk dan alın..ömürboyu ücretsiz , sadece 3 ayda 25 farklı ziyaretçi olacak...seneye sizden birileri para istemesin.. üzülürsünüz.

OF boş yorum yapma herkez istediği yerden alır biz dot.tk diye birşey demiyoruz konumuz yoncu.com 'un dağıttı tk gördüm ve iyinete sundum boş boş yoru yapıp şu günde moralimi bozmayın iyi günler.

H

halilarici

Misafir
Evet boş şeylerle konuyu doldurmayın.Yoncu dağıtıyormuş adam onun reklamını yapıyor.Tamam ilgilenmeyen yazmasın.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Ödeme bölümünde 8 TL ücret yazıyordu :)
Henüz reglenmedi alan adı..

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Çatır çatır domain regliyorlar, benimkiler hala reglenmedi, acaba yoğun olduklarından dolayı mı, yoksa reglemeyecekler mi :)

Xienon Suarez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bana lazım ama tc kimlik isteniyor sanalda güven fazla yok webmaster forumları dışında , proxydende alamıyorum.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Tc vermiyecekseniz konuyu boş yorumlarla doldurmanıza gerek yok. Yoncu.com güvenilir bir şirkettir tcsini vermek istemiyorsunuz anladım fakat mesaj sayınız çoğalsın diyede boş yoruma gerek yok. İyi günler,iyi forumlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5