İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yöneticeler yeterin artik!!! (futbol)

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaslar ben bir besiktasli olarak önce futbol federasyonu sonra besiktasin yönetimi istifa etmesini istiyorum bunu benim istedigim kadariyla cogu kisi istiyor ve galibada hakliyiz. Futbol fedarasyonu diyorum cunku hakem hatalari karar vermeler milli takimin kötu gidisi vs. BJK ve FB bu sene hakemlerin hatalarindan cok etkilendirler bunun bir sonu olmali hata hata hata diyoruz ama her hatada bukadar olmamali ya her hafta ayni olaylar ayni seyler acaba ulusoy istifa etmesi icin FV ve BJK beraber is birligi yapsa maclarda biseyler yapsa bir etkisi olmazmi yada hakemlerin duzelmesi icin bir yol gösterseler?

Gelelim besiktasima ben hep diyorum hepde diyecem yahu bikerede siz gidin antrönör geliyor gidiyor futbolcu geliyor gidiyor yahu allahinizi seviyorsaniz sizde gidin yani demirören gitsin cunku icindeki yöneticeler degisiyor ama baskan hala koltugunda bugun yine biri istifa etti yine diycekler uzulduk baskasi buluruz ama besiktas samsun faciasindan sonra hic duzelmedi bu gidisle hic duzelmez elimde bisey gelse keske sesimi dunyaya duyurtsam.

Allahinizi seviyorsaniz birakin bu görevi yapamicanizi biliyorsunuz Besiktasa ve Türk Futboluna daha zarar vermemek icin görevinizden istifa edin....

saygilarimla...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Fenerbahçe'nin son maçında Edu gereksiz yere kırmızı kart gördü. Hakem kesinlikle hatalıydı. Ama ben Fenerbahçe'ye de kızdım, sen 90 dakika boyunca atama atama sonra vay efendim kırmızı kart verdi. Hedeflerin varsa bahanen olmayacak, 10 kişide olsan futbolunu oynayacaksın.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende Yöneticelere yeterin artık!!! baslıgıyla iyinette bir problem var sandım.
Evet Konuya Dönersek bende bir Besiktaslı olarak çok üzülüyorum Besiktasın olması gereken konum bu değil ...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
İbrahim Üzülmez'e Beşiktaş taraftarı cephe almış durumda. Ama hakediyo bence o; kafasını yere bi eğiyo, taaa korner çizgisinde uyanıyo :D Korner çizgisinde de iş işten geçmiş oluyo :D Bizdede Ümit Özat öyleydi, kurtulduk ondan :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
İbrahim Üzülmez'e Beşiktaş taraftarı cephe almış durumda. Ama hakediyo bence o; kafasını yere bi eğiyo, taaa korner çizgisinde uyanıyo Korner çizgisinde de iş işten geçmiş oluyo Bizdede Ümit Özat öyleydi, kurtulduk ondan
ümit alınca saha biterdi :D giderdi giderdi top cizgiyi gecerdi topa vururdu haha :D sol kanattan sag ayagının dışıyla orta acardı :D
güldürtün akşam akşam :A:A

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hahaha bende guldum aynen öyle ondan bundan kurtulmasi kolayda yöneticeler yine karar almis devam allahim sen su besiktasin sonu hayir eyle bu adamlardan kurtar bizi bir antrönör bir futbolcu bukadar kolay gidiyorsa yönetici baskan neden gidemiyor ya olacak is degil. 6 saat toplanti ve cikan kararlar ve konusmalar tv de duydum sok oldumya pes diyorum pes...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5