İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yönetici Alımlarımız Başlamıştır

RocKets

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Site: http://www.ircfrm.com
Açılış Tarihi: 28 Aralık 2009
Site İçeriği: IRC, mIRC Script, Unreal, Web, Bilgisayar, İşletim Sistemleri, Genel ve Güncel konular, Sağlık, Televizyon, Eğitim ve Öğretim.
Günlük Hit Sayısı: 100 ile 150 arası.
Ortalama Kullanıcı Sayısı: Forumun ortalama kullanıcı sayısı 90 civarıdır. Hergün giriş yapan kullanıcı sayısı ise, 20-25 arasındadır.

Moderatör Alımları Yapılacak Bölümler;

• İnternet ve Teknolojiler
  • İşletim Sistemleri
  • Televizyon ve Sinema dünyası
  • Kadınca
  • Güncel
  • Genel
  • Eğitim ve Öğretim
  • Gülelim - Eğlenelim
  • mIRC Scripting
  • IRC Help Dünyası
  • Unreal IRCd
  • Webmaster
  • #Help dünyası
  • IRC Sunucuları
Yukarı kısımda belirtilen bölümlere Moderatör alımları yapılacaktır.

Alınacak Moderatör'de Aranacak Özellikler;

• Bölümü hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olması.
  • Türkçe'yi düzgün kullanabilir olması.
  • Günlük ortalama 1.5-2 saat ve üzeri Online olabilmesi.
Yukarı kısımda belirtilen özelliklere sahip olması bizim için fazlası ile yeterlidir. Forumda yöneticilik bilgisinin olmamasının hiçbir önemi yok, kişi istediği taktirde gereken eğitim tarafımca verilecektir. 3-5 günlük Moderatör istemiyoruz, alacağımız yetkilinin forumda kalıcı olabilmesi gerekmektedir. Şu anda forum hedef kelimelerinde yükselişe geçmiştir. Kısa bir süre sonra hit ve kullanıcı sayısının 3 katına çıkacaktır.

Aramıza katılacak olan yetkilinin emekleri asla boşa gitmiyecektir. Forum uzun vadeli bir büyüme ve alanında ilk sıraya yerleşme amacı taşımaktadır. Belirli bir hit sayısına ulaşıp forumu satma gibi bir düşüncemiz söz konusu dahi olamaz.

NOT: Alımlar ücretli değildir, zaten IRC konusunda forumlara takılan kişiler bilirler bu durumu alanının en iyisi olan forumda bile yazılımcı kişiler IRCd yardımını ücret beklentisi olmadan vermektedir. IRCFrm bir IRC markasıdır, hiçbir şekilde ücretli iş yapılmaz. Post'cular lütfen bu konuya cevap atmasın.

İletişim;
Msn: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5