İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yönetici Yok Sözde Prestige Üyeyiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MsiDestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Allah Aşkına paralı üyelik aldık. forum adına büyüyelim aileyiz dedik pm atmadığım mod kalmadı delircem siz bana ulaşın Acil işte mümkünse lanet kardeşim sen :hmmm:

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Allah Aşkına paralı üyelik aldık. forum adına büyüyelim aileyiz dedik pm atmadığım mod kalmadı delircem siz bana ulaşın lan Acil işte mümkünse lanet kardeşim sen :hmmm:

Önce konuşmalarına çeki düzen ver. Lan lun kimseye hitab edemezsin burası kıraathane veya internet cafe değil.Para verdin diye 7/24 seninlemi uğraşacaklar robot değil ya modlar.?

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Hocam büyük bir yapılanma içerisindeyiz, sizden ricam lütfen burada görevli arkadaşlara saygıyla yaklaşmanız. Buyrun bana pm atın sorununuzu çözmeye çalışacağım.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Önce konuşmalarına çeki düzen ver. Lan lun kimseye hitab edemezsin burası kıraathane veya internet cafe değil.Para verdin diye 7/24 seninlemi uğraşacaklar robot değil ya modlar.?

++++++

kardeşim burası istanbul emniyet müdürlüğü değil herkesin işi var . vakit buldukça yardımcı oluyor arkadaşlar

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Konu çözüme ulaştırılacak, ben ilgileniyorum.
Yönetici arkadaşların incelemesi için mesajları komple silmedim, konu kilitlidir.
Online yönetici olmadığı için bu çözüme başvurdum, iyi forumlar.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
En iyisini yapmışsın Lanet. Kontrol ettim mesajları.

Muhattabınız kimse gidin onunla istediğiniz yerde belirttiğiniz şekilde veya ne şekilde istiyorsanız o şekilde anlaşın.
Forum üyesi olan her arkadaşımla yüz yüze konuştuğum gibi konuşurum havasında olmasın kimse... Çünkü kimsenin bu gibi bir lüksü yok.
Mesaj yazmadan evvel forum kurallarını okusun lütfen herkes. Buardaki durum için hepsini okumanıza gerek yok hatta. İlk satırlarda mevcut cezası. Bundan sonrasında aksi davranışı olanları veya bu tarz davranışlarına devam edenleri uzun bir süre uzaklaştıracağımdan da kimsenin şüphesi olmasın.

İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5