İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yöneticiler-Moderator'lar

U

ulukislali

Misafir
Burada kücük bir anket yapilmasini öneriyorum.
Iyinet admini, buraya burada sorumlu kim varsa nicklerini yazsin, bunlar moderator olabilir, yönetici v.s. olabilirler. Buradaki üyeler de hangi moderatörü begeniyor, hangisinin yazilarini begenmiyor ve nicin, düsüncelerini yazsinlar diyorum. Saniyorum iyinet acisindan da böyle bir sey güzel olabilir.
Ben cogunu tanimiyorum: Su ana kadar aklimda kalanlar,
Elmas Günes herzaman saygili, düzeyli ve bilgisi dogrultusunda herkese yardimci olmaya calismakta.
ReferXchange ayni sekilde, herzaman yardimci olan ve düzeyli yazan bir arkadas,
TrSt vardi galiba, o da yazdigi zaman güzel yazan bir arkadas
ShadowSong, son yazilariyla bir yöneticiye yakismayan tavir izledi. Bana göre yazilarini iki degil 4,5 defa okuyup sonra göndersin. Insanlari kirmak hos bir sey degil.
Selamlar.
.................................................www.berin.de

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana kalırsa gereksiz bir ortam gerginliği olur.. Ve Bu tip konular Forumlarda ulu orta tartışılması forumun düzenini bozar düşüncesindeyim.. Rahatsız olduğunuz kişiler olursa PM yoluyla Admine ulaşılması daha mantıklı bir yaklaşım bana kalırsa.. Sevdikleriniz açısından hiçbir sorun yok zaten herkes biliyordur yaptıkları yardımlaşmaları..

İyi paylaşımlar..

W

Whiteen

Misafir
Onlar zaten seçilmiş insanlar ve bence hepside saygılı ve bilgili böyle bir düşünce çok saçma ek olarakta shadowsong'ta çok iyi bir yöneticiydi bence gerek bilgi olarak gerek saygı olarak sadece karşı tarafın yaptığı gereksiz mesajdan dolayı ufak bir sürtüşme çıktı ve gitti zaten arkasından da konuşmak doğru değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5