İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yoneticilerden sikayetciyim!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Evet yanlis duymadiniz iyinet yoneticilerinden sikayetciyim. yeni mesajlar bolumu 3 sayfaya ulasmis ve hala temizlenmemis. oysa ki gun icerisinde saat basi temizlenirdi.

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Tam olarak soyle oluyor, once anasayfadan son konulari kaldirdiniz kendinize gore hakli sebeplerle, gelen tepkiler sonucu yukariya son konular linki koydunuz. Anasayfadaki son konular kisminin kaldirilmasina bende karsiydim ama siz kararinizi almissiniz saygim var ama bari su sonradan koydugunuz son konular sayfasini saat basi temizlemeye bir son verin. Bu da benim dusuncem ama eminim bundan tek rahatsiz olan ben degilim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Gelen tepkiler üzerine yukarıya link koymadık.
Son 10 senedir vbulletin yazılımında bu link mevcut.
Ayrıca konular saat başı silinmez.Son 24 saat içerisindeki konular listelenir.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Gereken cevaplar verilmiş aslında ama toparlayalım. Öncelikle yöneticilerden şikayetçiyim yerine, sorunun ne olduğunu ve çözümünü öğrenmeye çalışın. Böyle bir başlık açmak için emin olmak gerekiyor. Neyse bu konuyu belirttiğimize göre sorununuza gelelim.
Calvin'nin de dediği gibi, bu özellik vbulletinin bir özelliğidir. Bizim müdahale etmemiz gibi bir durum söz konusu değil. Siz " Yeni Mesajlar " kısmına her basışınızda liste güncellenir otomatik olarak. Örneğin ; Şu an bastınız. 5 dakika sonra tekrar bastınız diyelim. O beş dakikalık süre içerisinde yazılan mesajlar listeye eklenir ve sizin karşınıza çıkar. Bunların hepsini sistem otomatik olarak yapmakta.
Eğer listenin uzunluğundan şikayetçiyseniz, siteden çıkış yapıp tekrar girin. Listedeki konu sayısı azalacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5