İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yönetim Paneli Hata

Ander

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce yeni siteme wordprees kurdum lakin admin paneline giremiyorum.Admin paneline kullancı adımı ve şifreimi yazdığımda şöyle bir hata çıkıyor

PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at D:\Websites\altinbilgi.net\www\wordpress\wp-config.php:1) in D:\Websites\altinbilgi.net\www\wordpress\wp-login.php on line 337 PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at D:\Websites\altinbilgi.net\www\wordpress\wp-config.php:1) in D:\Websites\altinbilgi.net\www\wordpress\wp-login.php on line 349 PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at D:\Websites\altinbilgi.net\www\wordpress\wp-config.php:1) in D:\Websites\altinbilgi.net\www\wordpress\wp-includes\pluggable.php on line 690 PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at D:\Websites\altinbilgi.net\www\wordpress\wp-config.php:1) in D:\Websites\altinbilgi.net\www\wordpress\wp-includes\pluggable.php on line 691 PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at D:\Websites\altinbilgi.net\www\wordpress\wp-config.php:1) in D:\Websites\altinbilgi.net\www\wordpress\wp-includes\pluggable.php on line 692 PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at D:\Websites\altinbilgi.net\www\wordpress\wp-config.php:1) in D:\Websites\altinbilgi.net\www\wordpress\wp-includes\pluggable.php on line 886

Yardımlarınızı bekliyorum.

Tek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
wp-config.php dosyasini notepad++ ile acin buyuk ihtimalle ilk satirda turkce karakter hatasi var silip kaydedin sorun duzelecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5