İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yönetime Mektup?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Mesela yönetime mektup yazmak isteseniz, ya da şöyle diyelim; yönetime bişeyler söylemek isteseniz ne söylerdiniz? Yönetimle böyle bi aktivite içinde bulunmak hoşunuza gider miydi?

Fikir almak için açıldı bu konu.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Tabi giderdi , yönetim üyelerle iç içe olursa çok daha iyi olur , üyeler foruma daha bağımlı olur.

zonbadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence yardım konularına daha bi ciddiyetle ele alınmalı forumculuk kültüründe "bilgi paylaştıkça güzelleşir" die bi kaide vardır .. özellikle bazı sunucu sahipleri ve şahışlar burayı bakkal dükkanına ceviriyorlar! biri basit bi konuda bi soru sorup bilgi istese bilenler ortadan bi anda kayboluor bilmeyenler istesede yardımcı olamıor! yönetim bence buradan para kazanıyorsanız buranında hakkını verin demeli ..

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
bence yardım konularına daha bi ciddiyetle ele alınmalı forumculuk kültüründe "bilgi paylaştıkça güzelleşir" die bi kaide vardır .. özellikle bazı sunucu sahipleri ve şahışlar burayı bakkal dükkanına ceviriyorlar! biri basit bi konuda bi soru sorup bilgi istese bilenler ortadan bi anda kayboluor bilmeyenler istesede yardımcı olamıor! yönetim bence buradan para kazanıyorsanız buranında hakkını verin demeli ..

Çok güzel bir öneri. Kesinlikle değerlendirilmeli.

Yönetimle iç içe olunması bir çok konuda yarar sağlayacaktır. Üyeler forumda etkin olacak ve söz hakları vede yönetimle kordineli olarak bazı çalışmalarda yer alacakları için çok güzel projelerde gerçekleştirilerek forum daha da geniş kitlere ve destek verecek kişilerin çoğalmasına katkıda bulunacaktır.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Gerçek bir mektuptan bahsediyorsak önce bu adamlar kim onu öğrenmek isterdim :)
Şirketiz diyorlar adres yok, vergi ödüyoruz diyorlar kim oldukları belli değil. Ama onaylı üyelikle tc kimlik istiyorlar, belgesi olmayan host firmaların ilanlarını kapatıyorlar vs.vs.

Kısacası "siz ne ne ayaksınız hemşerim" demek isterdim ama ilgilenmiyorum artık ;).

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Şirketiz diyorlar adres yok, vergi ödüyoruz diyorlar kim oldukları belli değil. Ama onaylı üyelikle tc kimlik istiyorlar, belgesi olmayan host firmaların ilanlarını kapatıyorlar vs.vs.

Kısacası "siz ne ne ayaksınız hemşerim" demek isterdim ama ilgilenmiyorum artık ;).

- Gerçek bi mektuptan bahsetmiyoruz. Konu altına yazacaksınız, bizde okuyacağız. Cevaplanması gerekiyorsa cevaplayacağız. Teker teker pm atılmasından daha iyidir en azından. :)

- Onaylı üyelikte TC kimlik istenmesinin sebebi ve proje işleyişi farklıdır. E-dergi'nin 1.sayısında ki açıklamamı okumanız sorununuzu çözer.

CaLViN'e pm atarsanız cevaplar muhtemelen diğer sorunlarınızı, ilgilenmiyorsanız böyle bi post atmanızın sebebi nedir anlayamadım :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Sebebi çok basit aslında nasıl anlamadınız :)
Fikir almak istemişsiniz bende verdim. Ancak verdiğim fikrin cevabını, yorumunu ya da sonucunu merak etmiyorum. O yüzden ilgilenmiyorum dedim. Eğer fikir istemeseydiniz yazmazdım.

Umarım anlatabilmişimdir :)

zonbadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
T.C kimlik istenmesi doğru bence, hukukada uygun! hiç bi şekilde kötüye kullanılamaz.. ayrıca önemli durumlarda site sahibi kendini ve üyeleri koruyabilir o bilgiyle.. r10 da ki gibi telefon isteyip sonra o telefon numaralarını listeleyip reklam şirketlerine "para karşılığı satmak" bence çok yanlış..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63

Suaslıyah gardaş. :kızdım:

R

RadoyNet

Misafir
İyinet telefon destek, iyinet canlı destek, iyinet msn destek gibi şeyler yapılabilir.

R

RadoyNet

Misafir
:D küfürleri hesap edebiliyorum :D
msn destek ya da canlı destek olabilir, ancak bence msn e de gerek yok, subdomain olarak iyinet canlı destek vereiblir belli saatler arasında.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
msn olmaz :D livezilla kuralım

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Telefon olmazda livezilla kurulur fakat livezilla'dada önüne gelen bağlanır bunuda çok yazmayı sevmeyen ve çekemiyen milletle uğraşmaz.:)

Ekleme:
İyinet telefon destek, iyinet canlı destek, iyinet msn destek gibi şeyler yapılabilir.

Not:Gece sapıklarını düşünebiliyorsan tel'de olur.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5