İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Yorum Hizmeti- Paket Seçenekleri İle Sitelerinizi Backlink ile Yükselsin

apameia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ; Bugün sizlere yeni hizmetim olan yorum hizmetinden bahsedeceğim,

Yorum Hizmeti alarak websiteniz de bulunan konular hem anahtar kelimede yükselmiş olacak, hemde alexa değerleriniz yükselmiş iyi yerlere zemin hazırlanmış olacak.

PAKETLER

1-
Günde 1 Adet yorum ile Aylık 30 Adet Yorum Hizmeti

Yorumlar Minimum 20 kelime olup anahtar kelimeniz içerere SEO uyumlu şekilde hazırlanır.

Ücret : 10 TL

2-

Günde 2 Adet yorum ile Aylık 60 Yorum Hizmeti.

Yorumlar Minimum 20 kelime olup anahtar kelimeniz içerere SEO uyumlu şekilde hazırlanır.

Ücret : 20 TL

HAFTALIK :

Haftalık yorum çalışması uygulama başlanmıştır. Sizlerde dene amacı ile sitenize 1 haftalık yorum hizmeti alabilirsiniz.

Günde 1 Yorum = 5 TL

14 Günlük EKO Paket:

14 Gün Boyunca Sitenize Günlük 1 Yorum Hizmetini 7,5 TL den başlayan fiyatlarla atabiliriz.

Yukarıda ki paketler benim uygulamış olduğum bir tarifedir. Yukarıdaki paketler haricinde de sizin isteğiniz sayı ve ölçütler de çalışmalar yapabiliriz.

İletişim : quantum.50 (Skype )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5