sohbet odaları

Yorum Yaparak Backlink Kazanabileceğiniz BLOG Siteleri

sefagedik

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
1 Mayıs 2012
Mesajlar
89
Reaksiyon
1
Puanları
0
Şube
İstanbul
139 Aydır Üye
Yorum Yaparak Backlink Kazanabileceğiniz BLOG Siteleri

Arkadaşlar Merhabalar! Hızlıca konuya gireceğim. Yorum yaparak backlink alabileceğiniz blog listesini paylaşıyorum. Burada bulunan sitelere girip yorum kısmına güzel konuyla alakalı bir yorum yaparak ve web site kısmına web sitenizi yazarak backlink alabilirsiniz. Arkadaşlar alacağınız link nofollow olacaktır yani size çok katkı sağlamayacak. Bu çalışmayı şöyle değerlendirelim bu blog sahiplerine güzel bir şekilde yorum yazın, buradan sizin sitenize giriş bile olur.

Bazı arkadaşlar çıkacaktır hala bu şekilde backlink çalışması mı kaldı diye, evet haklısınız artık bu tarz çalışmalarla bir yere gelinmez ama yukarı da bahsettiğim gibi bunu pr çalışması olarak düşünebiliriz. Yorum yapmasanız bile güzel blog siteleri paylaşmış oldum sizinle


https://oguzhantemiz.com
https://wpmavi.com
https://www.bikonuda.com
https://ceyhunozdemir.com
https://www.burakgoc.com
https://bloggokhantekin.com
https://bloghocam.blogspot.com
https://ayhankaraman.com
https://www.hizliadam.com
https://www.sefagedik.com.tr/
https://oguzveliyavas.com
https://www.seosozluk.com
https://furkangokcol.com
http://www.ehliblog.com
https://www.evrengunlugu.net
https://bloggokhantekin.com
http://ayhankorkmaz.net
https://www.spaksu.com
https://www.timurdemir.com.tr
https://www.kahramaner.com
https://www.furkanozden.net
http://www.erbilen.net
https://www.suskumru.com


---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

Arkadaşlar eğer rağbet olursa bu siteler haricinde 40 site daha paylaşacağım ve hepsi yorum yapılabilir blog siteleridir. Buradaki amacımız sadece yorum yapalım link alalım değil, PR yapmak, blog sitelerini tanımak, iletişim kurmak olarak düşünelim.
 
Son düzenleme:
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst