İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yorumsuz (yawhoo.net)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Cheater' Alıntı:
Öncelikle kendi kullanıcı adınız ile yazmadıgınız icin sizi elestirmek istiyorum.
Hicmi delikanlı degilsiniz ya ? Kendi kullanıcı adınız ile yazsanıza..
Bunun disinda sana katiliyorum. Bu is banada aldatmaca gibi gelmeye basladı. Tabiki bu benim gorusum.

C

Cheater

Misafir
Aslen kim olduğum hiç önemli değil bence, zaten yorum da yapmıyorum. Gerçekler ortada, tercih sizin...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Cheater' Alıntı:
Aslen kim olduğum hiç önemli değil bence, zaten yorum da yapmıyorum. Gerçekler ortada, tercih sizin...
Aslen kim oldugun konunun öneminden daha fazla ne yazıkki. Konu hakkında hak veriyorum sana. Ama böyle farklı kullanıcı isimleriyle yazdıgınız sürece bir anlamı kalmıyor.

C

Cheater

Misafir
"Jui üyelerimiz 1 ŞUBAT 2005'te açıklanacaktır!.." yazıyor...

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar böylesine amatörce yapılmış bir siteden daha ne bekliyorsunuz ki? Ben bu siteyi ilk gördüğümde deliste kuruluydu ve o zaman bu yarışma yoktu ortada ve ben de kızmıştım hala deliste kullanarak toplist açanlar var diye. Şimdi baktım değiştirmişler, altyapı php. Kendileri mi yazdılar yoksa yine hazır mı kullanıyorlar bilemem. Ama sonuçta böyle hazırlanmış bir siteye güvenmek ve böyle bir siteden birşeyler beklemek çok anlamsız. Adamlar "jui" yazmış ona bile dikkat etmemişler. Profesyonel olan kişi, sitedeki herşeye dikkat eder. Hadi jüri isimlerini açıklama zamanı geçmiş ama adamlar onu bile açıklama yapma gereğini duymamışlar, yani ciddiyet denen birşey yok. Bana göre bu yarışma baştan beri üye çekmek için düzenlenmiş bir yalandan başka birşey değil.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu'da haklısız; fakat kendi Nick'inizle yazmadığınız için sizi kınıyorum.
Buraya başka nicklerle kaydolup 1 mesaj atıp çıkmak kadar saçma bir düşünce olmadığı düşünüyorum.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lütfen mumkunse gercek kisiliginizle ve avukatınızla bizimle gorusunuz..

saygılarımla

C

Cheater

Misafir
"Sonuçların açıklanması: 01 Nisan 2005"
Umarım bu doğru yazılmıştır, gerçeği 01 Nisan 2055 filan olmasın da...

C

Cheater

Misafir
Zaten bu tür yarışmalarda jurinin yarışmanın en başında açıklanması gerekir. Belki ben beğenmeyecem jüriyi, hiç katılmayacam?
Dua edin orada 3 Şubat yazmıyordu, yoksa siz şubat ayını da 33 gün yapardınız. :)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizimle en kısa zamanda avukatınızla gorusmenizi bekliyoruz cheater bey, mumkunse gercek kimliginizle !

C

Cheater

Misafir
Hmm resmi yollara baş vurmak istiyorsanız sorarım, Milli Piyango İdaresi'nden yarışma düzenlemek için izin aldınız mı? Belgeleriniz nerede?

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buyrun gelin, avukatlarımız halletsin,
konusmama hakkımı kullanıyorum

S

sevdik

Misafir
selam

Arkadaşlar illaki konuşmamız mı lazım Her zaman diyorum KENDI İŞİNİZE BAKIN KENDİ İŞİNİZE o siteye uye iseniz gider adama mail atarsınız Nedir bu hergün ya biri birilerini küçük düşürmek için sıraya girmiş Bende orda jüriyim oldumu

"Arkadas" nickli dostum lütfen seninle msn de konuşalım bu konu hakkında yazı ekleme ricamdır

Lütfen herkese diyorum işinize bakın ya inanmayan üye olmaz inanan olur böyle saçma sapan arkadaşlarımızı küçük düşürme onların kalplerini kırma onlara taş atmak size ne kazandırıyor mail gonderin burda yazılacak bir konu değil bu

"BÜYÜK ADAM OLMAYA GEREK YOK ADAM OLUN YETER"

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar çok uzattınız artık bu olayı ya. her gün bu forumdan yawhoo.net e yapılan düşmanca tavırlardan sıkıldım walla. Tamam arkadaş bi hata yapmış. Ve hatasını düzeltmiş. Ve adam sana diyorki yerim belli yurdum belli adım belli şu belli diyor. Ve eğer sen bu konuda bi sahtekarlık olduğunu düşünüyorsan gidersin gerekli işlemlerini yasal yoldan sürdürürsün... Madem o kadar kendine güveniyorsun git yap bunu. bak karşındaki ne kimseden çekinir gibi bir hali var mı ??

Neyse kimseyle tartışmaya girmek istemiyorum ama son olarak söyleyeceğim şudur ;
"Meyve veren ağaç taşlanırmış." Başka hiç bir şey söylemeye gerek duymuyorum.

S

Stalker

Misafir
Evet, arkadaşlar. Güvenmiyorsanız da bekleyin görün. Gördüğünüz gibi arkadaşlar iddialı, bekleyin şimdi. Ama kendinize güveniyorsanız da yasal yoldan işlem başlatırsınız. Buradan olmaz böyle.

Ogus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar olagan hatalar bunlar... Surekli uzerine gidilen herseyde hata bulunur..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5