İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YouSayToo | Alternatif Adsense Hesap Açma ve Para Kazanma

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
arkadaşlar, http://www.yousaytoo.com adresine sitenizi kayıt ediyorsunuz, otomatik olarak yazdığınız yazılar ekleniyor. site ve sizin aranızda adsense kazancı ise %50 olarak pay ediliyor.

kendi aralarında blog ödülleri falanda yapmışlar, 1000$'ı .blogspot götürmüş.

girin bakın inceleyin. yabancı içerikli bloglarınız varsa denemeye değer derim. ingilizce bog şart değil, bir kaç farklı dilde bloglarınız varsa da kabul ediyor. (ispanyol,alman vs..)

hiç birşey olmasa bile tahminen en kötü olacak kazancınız:

1-yazdığınız yazının içine site adresinizi yazarsanız, otomatik içerik çektiği için backlink sağlarsınız.

2-adsense ile ortaklaşa çalışma gibi durumları olduğu için, kayıt olurken size soruyorlar.. bir bloga sahip misin yoksa değil misin diye ? ben sahip olduğum için ,diğer şıkkı seçmedim ancak yousaytoo adresinden hesap açıp ,içerik girdikten sonra adsense başvurusunu bu siteyi ref.göstererek yapabilirsiniz.

3-blogunuza yazdığınız yazıları otomatik çekiyor, belki sizin sitenizde o yazınıza ziyaretçi gelmez iken, yousaytoo adresinde görüp reklama tıklayabilirler diye düşünüyorum.

4-daha yeni keşfettiğim için çok fazla detaylı inceleme yapamadım.. bu kadar.

Not: bu site ile ilgili olarak türkçe kaynak bulamadım yada göremedim. alıntı yapacaksanız, bu adresi kaynak gösterin ltf.

Edit: isterseniz, diğer blog sahipleriyle anladığım kadarıyla banner değişimi yapabiliyor ve ref-link şeklinde üyede yapabiliyorsunuz. refli üye ne kazandırıyor bilmiyorum ancak..

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
İncelemek lazım. :)

Adsenseden kazanmam şart artık. :)

Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5