İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

youtub beklemede

kafadan46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar adsense hesabım açıldı fakat youtub giriş yaptıgımda beklemede yazıyor sebebi nedir ne yapmam lazım..

Takedown

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
herhangi bir mail gelmedi mi ? cevap olarak

kafadan46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
youtub hesabımda AdSense Başvurunuz gönderildi ve şu anda incelenmektedir. Yaklaşık bir hafta içinde başvurunuzun durumuyla ilgili bir e-posta alacaksınız.yazıyor,kardesim e-posta adresime ise AdSense hesabınız, YouTube'da​n para kazanma için onaylanmış​tır,mesajı gelmiştir.yani şuan bir adsense hesabım var fakat youtube beklemede diyor.youtubda ise:
Harici Ek Açıklamalar

Content ID İtirazları

aktif gözükmüyor kardesim bir yardımcı ol kaç gün oldu adsense hesabını alalı fakat hiç bir şey yapamadım daha

Takedown

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Youtube'de Türkiye Adsense yayıncıları için çalışmalar devam etmekte bildiğim kadarıyla, Türkiye'deki kullanıcıların bu reklam programına başvurma gibi bir olanağı yok, ama ilerleyen zamanlarda mayıs içerisinde olacak diye biliyorum.
Kullanıcı ülke yerini değiştir : Türkiye ise ABD yap. yada başka bi ülke

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5