İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube % 100 Ses Eşleşeni Geçme Eğitimi

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Youtube % 100 Ses Eşleşeni Geçme Eğitimi

Arkadaşlar Merhaba

Bildiğiniz gibi youtube bazı içeriklerine Ses ve müzik eşleşen engelleri getirmekte

Buda zaman ve paradan kaybettiğimiz anlamına gelmektedir
Yeni güncellemeler sonrası partner kanallarda ve adsense kanallarında sesi kaldırma işlemi 24 saatle 48 saat arası sürmektedir buna rağmen sesin kaldırılması işlemleri olmaya bilmektedir.

Bazen ses yüzünden kanallarımız dünya engeli gelmektedir.

Eski yöntem olan sesi hızlandırmada artık yeni güncellemelerde işe yaramamaktadır.

Çok düşündükten sonra bu engelleri aşmanın yöntemlerini bir eğitimde toplamaya karar verdik eğitim 1 gün, günde 15 dk kadar sürecek gerekli bütün ekipmanlar tarafımızdan eğitime katılan arkadaşlara verilecek.

Bu eğitim yine kişiye özel bir eğitim olacak ve Kişiler tarafından paylaşılması yazılı bir sözleşme ile engellenecek

Bu engeller aşıldığında ne kadar kazanç elde edeceğiniz kesinlikle size kalmış durumda

Bu eğitimle risk almadan zamandan ve paradan kazanç sağlayacaksınız

*Eğitim Fiyatımız 500 TL olarak belirlenmiştir.

Ödeme yöntemleri

Garanti Bankası
Finans Bank

NOT:

*Lütfen konumuza baltalayıcı, yanıltıcı ve konu dışında mesajlar yazmayın hepsi rapor edilecektir.

*Eğitim Bütün Forumlarda Toplam 50 Kişi ile sınırlandırılacaktır.

*Eğitim Konumuzda Geri iade Ödemesi Bulunmamaktadır

Eğitime Katılacak Bütün Arkadaşlara Duyurulur.​

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum dışı satışlarla birlikte kalan eğitim adedi 36 olarak güncellenmiştir.
Konumuz aktif ve günceldir

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum dışı satışlarla birlikte kalan eğitim adedi 39 olarak güncellenmiştir.
Konumuz aktif ve günceldir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5