İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube açıldı

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.youtube.com

Youtube sonunda açılmış,
Bakalım bundan sonraki süreçte youtube nin izleyeceği politika nasıl olacak 2 Kez türkiye'den erişimi durduruldu,
3. olurmu yakında görebiliriz :)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende sorunsuz bir şekilde açılıyor şu anda..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Madem açcan, niye kapaırsın yahu!
Dersini aldı mı diyorsun youtüp biz kapatınca?

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
her gece farklı farklı youtube videoları video sitesinde göstermek için yeni yöntemler arıyorum açılması yinede iyi oldu :D

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben daha kapandığı zaman demiştim tekrar açacaklar diye, maksat tepkisiz kalmamış olmak. ;)

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İlgili videolar kaldırıldıysa tabiki açılır, gayet normal. Zaten kaldırsınlar diye kapatıyorlar. Yargıyı ya da Telekomu suçlamadan önce bu geri zekalı you tube denen şahsiyetsiz site neden Türk Mahkemelerinin uyarı ya da taleplerini kapatılmadan önce dinlemiyor ona bakmak lazım. Saçma sapan mankenlerin görüntülerini bir e-maille silen bu kıt beyinli insanlar sürüsü Türk Yargısının Atatürkle alakalı hakaret videolarının kaldırılma taleplerini dinlememesi neden kimsenin zoruna gitmiyorda kapatmak çözüm değil diye herkes bağırıyor anlamıyorum. Çözüm kapatıp açmak değilse nedir keşke biri yol gösterse....

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgili videolar kaldırıldıysa tabiki açılır, gayet normal. Zaten kaldırsınlar diye kapatıyorlar. Yargıyı ya da Telekomu suçlamadan önce bu geri zekalı you tube denen şahsiyetsiz site neden Türk Mahkemelerinin uyarı ya da taleplerini kapatılmadan önce dinlemiyor ona bakmak lazım. Saçma sapan mankenlerin görüntülerini bir e-maille silen bu kıt beyinli insanlar sürüsü Türk Yargısının Atatürkle alakalı hakaret videolarının kaldırılma taleplerini dinlememesi neden kimsenin zoruna gitmiyorda kapatmak çözüm değil diye herkes bağırıyor anlamıyorum. Çözüm kapatıp açmak değilse nedir keşke biri yol gösterse....

T.C kurum yada kuruluşlarında çalışan kişilerin youtube ile muhattab olacağını sanmıyorum, bir şikayet olur ve değerlendirilir. Doğruluk payında gereği yapılır, sonrasında youtube koştursun, T.C mercilerini bağlamaz.
Benim şahsi görüşüm sistemin akışının bu yönde olması

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
8. youtube kapatılması ne zaman olacak acaba
kapat aç kapat aç motor oldu site valla :D

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Umarız Atatürk hakkında belden aşağı vurulan videoları kaldırma konusunda ARTIK gereken özeni gösterirler.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
T.C kurum yada kuruluşlarında çalışan kişilerin youtube ile muhattab olacağını sanmıyorum, bir şikayet olur ve değerlendirilir. Doğruluk payında gereği yapılır, sonrasında youtube koştursun, T.C mercilerini bağlamaz.
Benim şahsi görüşüm sistemin akışının bu yönde olması

Sanma işi değil, yargı böyle işler elini kolunu sallaya sallaya mahkemeye veremezsin kimseyi önce senden kişisel uyarı göndermen istenir, uyarıyı veririsin kalkmazsa dava açılır. Eğer davayı savcılık kendisi açtıysa önce mahkeme uyarı yazısı gönderir, cevap gelmezse site kapatılır. Yoksa kimse neden kapatıldığını bilmeden kapanır. Netekim daha önce bu tür hatalar yapıldı. Ekşisözlük neden kapatıldığını öğrenmek için 1 gün boyunca avukatlarıyla gezmedik merci bırakmamıştı.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
açıldığı belli zaten daraldı yine çıkışlar :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5