İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube adsense kazançlı oyun kanalımı satsam ne kadar eder?

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Merhaba herkese, aşağıda özelliklerini belirteceğim kanalım 2011 kayıtlıdır bunlar göz önüne alarak ne kadardan gidebilir söyleyebilir misiniz?

Kanal Adresi:
Kanalın abone sayısı: 140
Toplam video görüntülenme sayısı: 528.231
Hesap Kayıt Tarihi: 15 Eyl 2011
Kanaldaki videoların türü ve sayısı: Oyun videoları / 19 adet
Kanal üzerinden para kazanma aktif mi ? : Evet
Hesapta adsense engeli bulunuyor mu ? : Hayır
Kanal üzerinden kazanılan aylık ortalama gelir ? : Adsense'de 60-70 dolar var video yüklemediğim için sabit şuanda adsense ile veriliyorsa içindeki paralarla satmak istiyorum.

Bu konuda çok bilgim malesef yok. Eğlence amaçlı videolar yüklediğim bir kanal ama araya üniversite girdi o girdi bu girdi ilgilenemedim. Aylık 30k izlenmesi vardı şimdiki istatistikleri vereceğim. 2011 senesinde açmıştım baktım izleniyor adsense koyayım dedim reklam ekledim ama hiç bakmamıştım şuanda içinde birikmiş parası var. İlk zamanlar çok tuttuğundan yeni videolarımda önceki videoya öneri olarak koyuyordum izlenme artıyordu her video için.
Sorularım şöyleki
1- adsensedeki geliri ile satabiliyor muyum
2- gmail hesabımdan başka hesaba taşıyabilir miyiz (çünkü aktif kullanıyorum)
3- ne kadar eder içindeki parayla beraber?

VlqnVP.png

BZpQ89.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5