İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube API Systems v3 Satışta! [ Api'ye Bakış açısı değişiyor! ] + [Admin Panel]

RHSBILISIM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar değerli kardeşlerim ;

Mp3 Scriptlerimizin arkasından v3 çıkaracağımızı belirtmiş ön satış konusunu forumumuzda açmıştık fakat uzun düşünceler ardından bizler için emek sarf eden değerli kullanıcılarımız için şekilden çok [ Hit & Kazanç & Kullanıcı ] önemli olduğuna karar kıldık.

Bazı çalışmalarımızdan sonra boyutu çok az olmakla beraber yukarıdaki Altın Üçlünün yanına sunucu rahatlığı da getirerek bir video script'i çıkarmaya karar kıldım ve çalışmamı sizlere sunmaktan onur duyarım.

ve tabi ki script'in yazılmasında bana sonsuz destek çıkan kardeşim Serhata teşekkür ederim [Decoding]

Kısaca özelliklerimizi belirtelim ;

* Kolay kullanımıyla kullanıcı dostu
* Api sistemiyle youtube verisini engelsiz şekilde siz kullanıcıların ayağına getirme.
* Sadelik ön planda olduğu için google tarzı efekt, anasayfada Mouse hareketi ile veriler çıkıyor.
* Otomatik tamamlayıcı sayesinde siz tar yazdığınızda arama kutusunda Tarkan sonuçları sıralanır bu sayede aramak istediğinizi rahatlıkla arayabilir, ismini tam hatırlamadığınız sanatçıları videoları vs.. bulabilirsiniz. Hem ziyaretçiyi etkileyen bir özelliktir hemde kolaylığı sağlar. Ajax ve Jquery olduğundan sayfayı kasmaz hızını kesmez.
b89c03e3.jpg

* Kolay yönetilebilir mükemmel admin paneli.!!! Burayı ayrıntılı şekilde aşağıda anlatacağım.
* Video izlerken videoya odaklanan otomatik scroolbar ile görselliğiniz bir adım önde.
* Video kısımındaki kargaşa giderildi ve tablar halinde ayrıldı ve Jquery ile zenginleştirildi.
* Video bölümüne paylaş, ihbar et, indir, yorum yap gibi ek özellikler getirilmiştir ve kullanışlıdır.
Admin panelinden yönetilebiliyor istenilen özellik kapatılıp istenilen özellik aktif edilebiliyor.
* Sade ve şık yapısıyla istediğini saniyesinde elde etme
* Eşsiz filtreleme sistemi ile mantıklı ve siteye zarar vermeyecek sonuçları toplama
* Video görüntüsü ile birlikte size RSS Hizmetini sunöa.
* Belli bir sayıya ulaştığında Sitemap'in parçalanması ve böylece Google'ye rahat sitemap sunabilme.
* Facebook'ta paylaş ile mp3 video vs. gibi şeyleri çok rahat şekilde imleme.
* Video indirme ve VLC player gibi araçlarla rahatlıkla kaliteli bir şekilde izleme.
* Benzer videolar seçeneğiyle başka videoları rahatlıkla görebilme.
* Rastgele videolar seçeneğiyle sürekli yenilediğinizde farklı videolar çıkmakta ve böylelikle arama motorlarının güncellik sempatisi.
* Anasayfada son izlenen videoların yayınlanması buda arama motorları açısından bir ekstra özelliktir.
* Tabiki kaliteli bir proxy tunnel. (Proxy tunnel hizmetinde elimden geldiği kadar sizlere yardımcı olacağım mağdur etmeyiz merak edilmesin)
* Reklam alanı bilerek eklemedim alan çok webmaster'i sınırlandırmak istemiyorum çünkü kendi istediği gibi reklam yerleştirmesi yaparsa rahat edecektir kendine göre kazancını kendisi daha rahat belirleyebilecektir.
* Sitedeki video ihbar bölümü çok kullanışlıdır video ihbar edilirken nedenini belirttiği taktirde videoyu sansürlü alana ekleyerek video açılmasını engelleyebilirsiniz.
Yönetici PANELİ
* Görsel olarak zengin bir admin paneli.
* Anasayfasında size yeniliklerden haber edecek bir bölüm mevcuttur.
* Takvim mevcuttur.
* İstatistiğinizi kontrol edebileceğiniz bir istatistik paneli mevcuttur.
Veritabanınızın istatistiğini ve Sayyac üyeliğiniz varsa ordaki istatistiğinizi rahatlıkla site üzerinden takip edebilirsiniz.
* Ayarlar Bölümü çok kullanışlı ve geniştir. Ayarlar menüsü ;
Özellik Ayarları > Anasayfadaki video sayısından, sitede yorum özelliği olup olmaması gibi çeşitli özellikleri çok hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.
Meta Ayarları > Sitenizin anahtar kelimeleri, site ismi gibi ayarların yer aldığı bölümdür.
Site Ayarları > Sayyac kodunuzla ilgili işlem, yönetici mail adresi, sitenin en altında bulunan yazı vs.. gibi site ayarlarının yer aldığı bölümdür.
Sansür Ayarları > Bu özellik size başkaları tarafından telif hakları gibi sorunlar yaşamamanız için birebir bir özelliktir. Videoları sansürledikten sonra sansur.flv mi açılsın yoksa video açılmadan anasayfayamı yönlensin gibi özellikleri ayarlayabileceğiniz bölümdür.
Panelde anasayfada size versiyon karşılaştırması ile yeni versiyon çıktığında size haber verebilecek bir sistem hazırladık.
Yeni versiyonu ve özelliklerini , nasıl güncelleyeceğinizi adım adım anlatan "Yeni Neler Var" bölümü ile artık işiniz çok daha kolay.
Size iletişim bölümünden iletişim sağlandığı anda ayrıca mail kutunuzada bir mail gerek haberdar olmanızı sağlayacaktır
Haftanın videosu bölümünü panelden otomatik olarak değiştirebilirsiniz. Tek bir tık ile hemde eğlenceli şekilde.
Bukalemun renk değişim sistemi ile sitenize farklı renklerle erişilmez tatlar katabilisiniz tamamen bizim farkımızla...

* Menüde size özel bölümünden;
Mesaj Kutunuz > Buradan size gönderilen mesajları görüntüleyebilirsiniz.
Şifre Değiştir > Yönetici Şifrenizi Değiştirebilirsiniz.

* İstatistik panelinde istatistik grafiğiniz ayrı bir hava katacak şekildedir ve çok estetik görünümlerle yaklaşıyoruz.

DEMO

Önemli Uyarı : Copyright yazısını kaldırmak tamamiyle lisans iptaline sebep olmaktadır müşterilerimizin buna özen göstermesi rica olunur.

Yukarıdaki adresten demoyu ziyaret edebilir fikir alabilirsiniz.

Admin Panel Demolarımız

Dipnot : Panelde yaptığınız ayarlar siteye yansımayacaktır.
Panel bozuk düşüncesine kapılmayınız panel kısılanmıştır.​

Satış fiyatı : 125TL olmakla beraber.
2. Lisans Fiyatı : 80TL olmaktadır.

Satış için tek msn! : PM!
Teknik destek için tek msn

* GittiGidiyor Üzerinden Satış açılabilir taksitli.
Değerli yorumlarınıza ihtiyaç duyarak beğeninize sunarım.

Ve Unutmadan söylemek istiyorum yıllardır bu gibi işlerin içinde olan birisi olacak satın alan müşterilerime hit'e ulaşma adında bir makelemide hediye edeceğim emin olunsun ki işlerine çok yarayacaktır.

Saygılar,
Ahmet(RHSBILISIM) & Serhat (Decoding)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5