İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube Değişiyor mu?

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
youtube yavaş yavaş değişiyor mu arkadaşlar
powered bu google yazısını yapıştırmışlar
görselliğe önem verecekleri belli
yorumlarınız?

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
değişmekte zorunda zaten. googlelaşacak. google diğer hizmetleri ile bağlantılandırarak tahminen 1 sene içinde dönüşümünü tamamyalacaktır. çok daha yüksek kişiselleştirilebilirlik bekliyorum mesela. üye olduğunuz birinin eklediği video google ajandanızda görünebilir örneğin.

gidicek böyle işte...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zaten dün forumlara eklenen video kısmında değişiklik başlamıştı video bittikten sonra karizma biçimde diğer videolar filan gözüküyor.Ve video sırasında istediğin yerden izleyebiliyorsun.. (ve bir de menü var)

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Evet çok güzel köklü değişiklikler olacak gibi. Tahminimce Google Kullanıcı bilgilerimiz ile giriş de yapabileceğiz. Ayrıca arkadaşların dediği gibi video bittikten sonra çıkan diğer videolar da güzel bir olay.

Ama bir kötüye gidiş de sezdim. 2-3 ay önceki dönemle karşılaştırdığımda günün yoğun saatlerinde acayip bir yavaşlama; sabah saatlerinde ise normal bir hızla videolar yükleniyor. Sadece Türkiye'de mi durum böyle yoksa dünya genelinde mi bilmiyorum ama google makineleri pasif kalmaya başladı. Kanımca...

Saygılarımla

edit: Google blogger'ı aldıktan sonra Google kullanıcı bilgilerimiz ile giriş yapmayı mümkün kıldı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi