İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube Destek Forumu - Lisanslı Xenforo, Lisanslı Tema - Tek Eksik Sensin :)

EmreT

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
48
Youtube destek forumu 08.01.2019 itibariyle deneme olarak yayın hayatına başlamış bir forumdur. İyinet'te deneme şansı bulduğum xenforo sayesinde ben de vbulletin lisans alacakken vazgeçtim. Diğer youtube forumlarının ücretli olması sebebiyle bu sektörün tek el de olmaması gerektiğine inanarak çıktığımız yolda sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Web sitemizde düzenli youtube makaleleri girilmekle birlikte, youtuber arkadaşlara destek olabilmek amacıyla soru ve sorunlara yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca sitemizde bulunan alış-satış bölümleri de vardır. Yani grafik tasarımdan anlamıyorsanız youtube kapak fotoğrafınızı ücretli olarak yaptırabilirsiniz.
Ayrıca sitemizde yönetim kadrosu alımları devam etmektedir. Aramıza katılmaya ne dersin?

DYJGk3.png
Website/Forum linkimiz ; https://www.youtubedestek.com

Nginx

İyinet Üyesi
Reaction score
69
Hayırlı olsun Allah utandırmasın.

İyi çalışmalar.

emreyavsan

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Kısa zamanda iyi yerlere geleceğinden şüphem yok. Hayırlı olsun.

EmreT

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
48
Teşekkür eder sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5