İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube Dizi Fragmanları E-Book V.1 (Google Adsense)

adromov

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Forumda bir çok arkadaşın youtube adsense işiyle uğraştığını gördüm. Ancak çoğu arkadaşımız hangi kategoride ne paylaşacağını kestirememiş durumdalar. Özellikle hangi kategoride hangi videoları paylaşmak konusunda fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlar için, dizi fragmanları kategorisi alanında bir e-book yayınlıyorum. Dizi fragmanları kategorisinde çalışmak isteyen arkadaşlarımızın çoğuda büyük ihtimalle hangi dizileri paylaşacaklarına dair kararsızlardır. Bu e-book ta yer alan bilgiler kesinlikle size çok yardımcı olacaktır.

E-Book İçerisinde Yer Alan Başlıca Konular:

* Telif Veren Diziler
* Popüler Olan ve Telif Hakkı Vermeyen Diziler
* Yerli ve Yabancı Dizilerde Kullanılan Etiketler
* Yerli ve Yabancı Dizilerin Güncel Olarak Çekileceği Kaynaklar

bulunmaktadır.

Birçoğunuzda bilmektesinizdir ki, internette yayınlanan ebooklarda konular anlatılır ancak hiçbirisinde etiket verilmez. Ben sizlere bu e-bookta hangi etiketleri yazarsanız etkili olacağına dair en ince ayrıntısına kadar yazdım.

E-BOOK V1 FİYATI: 10 TL 'dir.

Ödeme: Paypal, Nesine, Garanti Bankası

SKYPE(Satın Alma): destekv1

E-book kategoriye yeni girecek arkadaşlar için güzel bir kaynak olmuş. Telif veren diziler, vermeyen diziler, içerik girerken başlıkta açıklamada etiketlerin nasıl seçileceğine kadar e bookta bilgiler mevcut.
hayırlı satışlar..

dared85' Alıntı:
Hocam gerçekten doğru bilgiler vermişiniz.Ben biliyodum bunları ama bilmeyen çok var.Yanlış anlamayın bu zamana kadar 6 e-book aldım bir gold book birde sizinki işe yarar.Diğer kitap yazıp satanlar paso milleti dolandırıyor.

Kitabi okudum inceledim. Fragman işine başlayacaklar için birçok deneme-yanılmadan kurtarır. Bence fiyatını hakediyor.

inceledim e-book'u gayet başarılı telif vermeyen diziler felan var hemen deniyorum

adromov

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginç bir konu
referans olabilirim

kardeşim referans verdim daha önceden. o yüzden referanslarım doldu. almak istersen zaten ebook fiyatı 10 tl ayrıca dizi fragmanlarıyla ilgili paylaşımlarda kararsızsan emin ol isteklerini karşılayacaktır.

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim referans verdim daha önceden. o yüzden referanslarım doldu. almak istersen zaten ebook fiyatı 10 tl ayrıca dizi fragmanlarıyla ilgili paylaşımlarda kararsızsan emin ol isteklerini karşılayacaktır.

burada hiç ticaret ve referansınız yok satışınız için etkili olur diye düşündüm
karar sizin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5