İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YouTube İzleyici Satışında Devrim ★Daha Ucuzu YOK★

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
İngilizce Makale Yazımında piyasanın en ucuz fiyatlarını sunarak yaptığım devrimden sonra, YouTube kategorisinde de en ucuz fiyatları sunarak bir devrim yapayım dedim. YouTube konusunda çok bilgili değilim, yani forumun YouTube kategorisinde benim mesajlarıma pek rastlamazsınız, bu yüzden YouTube kategorisinde de bilinirlik kazanmak için size bazı paketler sunuyorum ve bu paketlerin yanında bir de sizin güveninizi kazanmak için bir referans paketi sunuyorum. Bu referans paketinden SADECE 20 ADET VAR. O yüzden bence elinizi çabuk tutun :)

Sunduğum hizmet hakkında bahsetmem gereken birkaç nokta var:

1- Ülke bazlı izleyici ne yazık ki şu an için gönderemiyorum. (Eğer ülke bazlı istiyorsanız, başka bir arkadaşın ŞU konusundan alabilirsiniz.)
2- Gönderdiğim izleyiciler garantilidir. (En az satın aldığınız miktarda izleyici kazanırsınız.)
3- Satın aldığınız paketi ne yazık ki farklı videolara bölemiyorum.
4- Parayı peşin alıyorum, çünkü ben de bazen para veriyorum başka mecralara.
5- Parayı peşin vermek konusunda bir sıkıntınız olursa diye Referans Paketi koydum ki daha yüksek paketlere geçmeden bana güvenebileceğinizi anlarsınız.
6- Bu paketlerin hepsi sınırlıdır, hepsinin altında kaç tane satılacağı zaten yazıyor. Uzun süre bu işi yapmayı düşünmüyorum, en geç 8 Ağustos'ta (Bayramın ilk günü) konuyu kapatırım.
7- 90.000'den fazla izleyici istiyorsanız lütfen mail ile iletişime geçin 1.000.000'a kadar izleyici gönderebiliyorum.

q66j8.png

Ne yazık ki iyinet'te pek online olamıyorum, bana mail yoluyla ulaşabilirsiniz : [email protected]

R10 Konum

Not : Daha önce de dediğim gibi YouTube kategorisiyle çok aşina değilim, o yüzden piyasanın en ucuzu yazdım, çünkü genel olarak bir kategoriye baktım, daha ucuzunu bulamadım. Ama daha ucuzunu gösterirseniz ya fiyatlarımı düşürürüm ya da o ibareyi kaldırırım.
Not 2: Konuyu doğru yere açtım mı emin olamadım, galiba YouTube kategorisi yok.

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
online olmazsanız sizinle mail yolu dışında nasıl iletişim kuracağız

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
online olmazsanız sizinle mail yolu dışında nasıl iletişim kuracağız

Konuma yorum yazdıkça gelen emaillerden takip ediyorum genelde iyinet'i. O yolla bana ulaşabilirsiniz. Ama acil ulaşmanız gerekiyorsa, sürekli olarak mailimi kontrol ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5