chat ege.net sohbet

Servisler Youtube Kanalınızı Süper Hızla Büyüten SUPERYT Açıldı !

Hydra

Onaylı Üye
Katılım
21 Mar 2019
Mesajlar
5
Yaş
26
Konum
Çanakkale

İzlenme , Abone , Beğenme ve Yorum Kazandırıp Kanalınızı Süper Hızla Büyüten SuperYT Açıldı !

Kanalını daha hızlı büyümek istiyorsan SuperYT tam sana göre !

Tamamen kendisine ait yeni nesil algoritmalarıyla çalışan SuperYT , kanalını büyütmek için sana süper hızlı bir şans sağlıyor. Eğer kanalının büyüyememesinden sıkıldıysan ve keşfedilmek için verdiğin çabalar boşa gidiyorsa SuperYT bu sorununu ortadan kaldırmak için var gücüyle çalışmaktadır. Exchange mantığıyla hazırlanmış olan SuperYT , kullanıcılarının içeriklerini kendi bünyesinde barındırarak yükselme garantisini veren bir yazılımdır. Yapmanız gereken sadece SuperYT'nin tamamen kendi yaratmış olduğu programıyla diğer kullanıcıların içeriklerinde etkileşim sağlamaktır.

İLK 100 KİŞİYE 1 HAFTALIK ALTIN ÜYELİK ve ONAYLI HESAP HEDİYEMİZ !

SuperYT'nin açılması ile birlikte ilk 100 kişiye 1 haftalık Altın Üyelik ve onaylı hesap sistem tarafından hediye edilecektir. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen SuperYT'ye kayıt ol !

BOTLARA TAMAMEN KARŞIYIZ !

SuperYT , bot kullanıcıları sevmez. Bu yüzden sistemine sadece yükselmeyi hak eden ve içerikleri kaliteli olan Youtuberleri bünyesine almaktadır. Bu sayede kaliteli Youtuberler ile işlemlerini sağlamaktadır. Haksız kazancın önüne geçilmesi içinde sistemde bir çeşit algoritmalar vardır. Haksız kazanç yaptığınız takdirde sistem bunu otomatik olarak fark eder ve size uyarı verir. Bu uyarılar 3'ü geçtiği takdirde sistem otomatik olarak sizi kalıcı olarak yasaklar.

ÜCRET TALEP EDİLMİYOR !

SuperYT , kesinlikle sizden ücret talep etmez. Sistemimizi ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Daha hızlı büyümek istiyorsanız kullanıcı panelinden 'Paketler' sayfasına girip üyelik satın alabilirsiniz.

ETKİNLİKLER İLE DAHA FAZLA SYT KAZAN !

Sitemizde bir çok etkinlikler yapılıyordur. Bunlardan en önemlisi liderlik sıralamasıdır. Liderlik sıralaması , ayın sonuna kadar kim en fazla işlemi yapmışsa onları belirler ve ilk 3 kişiye ödül verir. Bunun dışında e-pin çekilişleri yapılır , belirli saatler içinde bulunan kişilere ödüller verilir ve daha bir çok etkinlikle size kazandırmak için var gücüyle çalışır.

Eğer sisteme kaydolmak istiyorsanız buraya tıklayarak kayıt olabilir ve SuperYT'nin ailesine katılabilirsiniz.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst