• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

    deneme bonusu veren siteler cratosroyalbet pubg uc smm panel smm panel
sohbet odaları

Youtube Para Kazanma Nasıl Açılır? [KESİN ÇÖZÜM]

neleroluyo

Şen Üye
Bilgiler
Katılım
9 Şubat 2020
Mesajlar
32
Reaction score
17
Puanları
0
Şube
İstanbul
44 Aydır Üye
Bu yazımız içerisinde sizlere, Youtube kanalınızın para kazanmasını nasıl açacağınız hakkında bilgi vereceğiz. Öncelikle para kazanmanızı açabilmeniz için 2 tane şart bulunmaktadır.
  • 4.000 Saat İzlenme
  • 1.000 Abone
Bunları sağlayabilmek için, ister Youtube SMM panellerinden ücretiyle faydalanarak yapabilirsiniz. Fakat bunu size tavsiye etmem. Önemli olan organik yollarla izlenme ve abone kazanmaktır. Bunun ise çeşitli yolları bulunur.

Öncelikle;
* Kanalınıza düzenli olarak video yüklemeniz. Örneğin her hafta pazartesi günü 14.00'da gibi.
* Videolarınızı 10 dakikanın üzerinde tutarak, anlatacağınız şeyleri parça parça anlatmak. Bu şekilde 4.000 saat izlenmeye daha rahat ulaşabilirsiniz.
* Videolarınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak.
* Facebook üzerinde youtube gruplarına üye olup karşılıklı videolarınızı izletmek.

Bu yöntemler arttırılabilir. Fakat önemli olan şeyin kaliteli içerik üretmek olduğunu unutmayın.

YAZAR: Miran Ekmen
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst