İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube Proxy 20 TL. Youtube Videolarını tüm ziyaretçileriniz sorunsuz izlesin. Dns o

Web_Scripti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuana kadar bu sistemi alıpta toplam 10 saatin üzerinde kesinti yaşayan olmamıştır. %100 youtube videolarını oynatır, youtube müziklerini çalar.

1 Siteye kurulum lisansı : 20 TL
1 den sonra alınacak her lisansın adedi : 10 TL

Sistemin Amacı : Video kodunu sitenize eklediğinizde izlemek isteyen kişinin bilgisayarında youtube kapalıysa ziyaretçiler izleyemiyordu. Artık ziyaretçilerin bilgisayarında youtube kapalı bile olsa kesinlikle youtube açık olanla aynı hızda youtube videolarını izleyebiliyorlar.

Sistemin Çalışma Şekli : Tamamen otomatik bir sistem içerisinde yürüyor. 3 proxy grubu kuruludur. verdiğim php dosyasının içinde proxy=1; yazan yere bir sorun yaşarsanız 2 yazınız. bu grup biraz yavaştır ama kesintisiz çalışır. eğer oraya 3 yazarsanız burasıda başka bir proxy grubudur(buda kesintisiz çalışır).

Demo : http://www.webscripti.com/demo/youtube_proxy/oynatma.php

Sadece çalıştığını göstermek amaçlıdır. Videolarınızı kendi playerınızda oynatabilirsiniz, isterseniz ben bu şekilde player kurarım.

Not : Bu yazılım Youtube Videolarını ve Mp3'leri Dinletmek içindir. Kesinlikle Bw harcamaz.

Tüm scriptlere entegresini ücretsiz yapıyorum.

Msn & Mail : [email protected]

Şuana kadar 52 siteye youtube proxy hizmeti verilmiştir. Verilen sitelerin listesi :
http://www.webscripti.com/incele.php?incele=10

Eğer videonun youtube da hd kalitesi varsa sitenizde hd kalitesinde oynar(%70 videoların hd kalitesi youtubeda mevcut)

Diğer Scriptlerim :
1-) Arkadaşlık scripti
2-) Mafya online oyun scripti
3-) Firma rehberi scripti
4-) İzdivaç scripti
5-) Video scripti
6-) Webbot scripti
7-) Alış-veriş Scripti
:cool: Oyun Scripti

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5