İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YouTube Video ve Mp3 İndirme Sitesi - Ücretsiz, Kolay ve Kullanışlı

filesdownload

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Site Adı: YouTube Video ve Mp3 İndir
Site Adresi : http://videomp3indir.net
Açıldığı Tarih: 18.03.2019
Site İçeriği & Amacı : Ücretsiz YouTube video ve mp3 indirtmek
Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri : Yıllar boyu sürecek kalıcı video ve mp3 indirtme hizmeti vermek hedefimizdir.

Site Şuan 11 gün olmasına rağmen kullandığı teknolojiler, full seo uyumlu alt yapısı sayesinde günlük organik 4700 civarında hit almaktadır. Sitenin scripti kendim tarafımdan kodlanmış olup %100 YouTube v3 api ile çalışmaktadır.

Siteye ait özel hazırladığım ve kodladığım ping sistemi ve özel sitemap sayesinde siteye el sürmeden google'ye içerik ve index eklettirmektedir.

Bu sayede site sürekli güncel kalıyor ve sürekli yükselen bir değere ve hite sahip. Sanırım bu site bir kaç ay içinde bu gidişle yüksek bir hite sahip olacak :)

Aşağıda SON 11 GÜN İÇİNDEKİ bir kaç istatistiksel görüntü paylaşıyorum.

⭐Site hakkında yorumlarınızı önerilerinizi tavsiyeleriniz lütfen konu altına yapın. Bu yorumlara göre geliştirmeler, düzenlemeler yapabiliriz.

Yorumlarınız benim için önemli. Şimdiden teşekkür ederim.

PdZBdD.png

bupiDE.png

l6zaLr.png

ArVV5P.png

KoFAsF.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5