İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube Videolarına Adsense Reklam Eklemek

GMasterTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Youtube Videolarınızda Adsense Reklamlarınızı Yayınlayabiliyorsunuz Ama Türk Kullanıcılarına İzin Verilmiyor Ama Bu Konuyu Okudugunuzda Artık Sizde para Kazanabileceksiniz

http://www.google.com/support/youtube/bin/answer.py?hl=en&answer=82839

Reklamları yayınlamak için aşağıdaki linkten başvuruyorsunuz.

http://www.youtube.com/create_channel?next=/partners

NOT : Youtube Türk Kullanıcılarına Bu Sistemi Kullanmalarına izin vermiyor Bunun İçin Size Bir video Hazırlanmış Onu İzlemenizi Tavsiye Ederim
Benim Adsense Hesabım var ve Başvurdum 24 Saat geçmeden Kabul Edildi

Videoyu Ben Çektim Ama Güzel Olmadı Var Olan Bir Videoyu Paylaştım

[YOUTUBE]FqAqGf1KqCE[/YOUTUBE]

HESABINIZ ONAYLANDIYSA VİDEOLARA NASIL REKLAM EKLİECNİZİ VİDEOYU İZLEYEN

[video=youtube;q1Y7naumuMs]http://www.youtube.com/watch?v=q1Y7naumuMs[/video]

BENDEN BİR KAÇ RESİM

Adsense Hesabınızda İçerik Barındırıcıları için AdSense Yazısı var ise Tamamdır Bu İş :D

d5l1n.png

Videoların Yanında Dolar İşareti Var İse Videolarınızdan Para Kazanıyorsunuz Demektir

d5l32.png

bomonti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
GMaster mevcut hesaplarimi yazin uzerine birlestirdim ve kabul edildi Faydali bu paylasimin icin tesekkurler,

porto502

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Videoda atlanılan bir konu var. Reklamı tam olarak nasıl video'ya ekleyeceğimiz ve yayınlayacağımız konusunda eksikler olduğunu düşünüyorum. Adsense hesabı aktif hale geldikten sonra video'ya reklamı nasıl ekliycez acaba bu noktaya değinebilirmisiniz?

porto502

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde yüklemesini yapacağımız videonun reklam almak için içeriğinin önemi nedir ? [MENTION=20969]GMasterTR[/MENTION]

GMasterTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Videoda atlanılan bir konu var. Reklamı tam olarak nasıl video'ya ekleyeceğimiz ve yayınlayacağımız konusunda eksikler olduğunu düşünüyorum. Adsense hesabı aktif hale geldikten sonra video'ya reklamı nasıl ekliycez acaba bu noktaya değinebilirmisiniz?

Hemen Bir Video hazırlıyorum

Birde yüklemesini yapacağımız videonun reklam almak için içeriğinin önemi nedir ? [MENTION=20969]GMasterTR[/MENTION]

İçeriğin Önemi derken Pek Anlamadım Ama Şunu Söyleyeyim Herhangi Bir Dizi veya Film Videoları parçaları vs yüklemeyın Size ait videoları yükleyin. Daha dogrusu telefhakkını ihlal etmeyin

videoya reklam eklneme yöntemini videolu olarak anlattım [MENTION=52944]porto502[/MENTION]

porto502

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesela dizi film lere ait replikler yada müzikler klipler bu tür videolara ekleyebiliyormuyuz ? [MENTION=20969]GMasterTR[/MENTION]

Birde adsense başvuruma şöyle bir cevap geldi tam olarak türkçeleştiremedim. Telif haklarıyla ilgili birşeyler söylüyorlar ama anlamadım.

"Your account is enabled for monetization, but not in good standing. Multiple copyright strikes and/or worldwide Content ID blocks may result in losing your privilege to monetize. Please visit your Account Settings for more information. "

porto502

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acaba özelden görüşebilirmiyim seninle ? Bi kaç problem daha varda :) konu altında kalabalık etmesin :)

- - - -Güncellendi - - - - - -

Nalet olsun 5 mesaj olmadan pm atılmıyor :S kardeşim bu youtube ile ilgili msn den görüşebilirmiyiz takıldığım 1 2 nokta varda. bi yardımcı olabilirsen sevinirim
msn : "lehte[at]live.co.kr" [MENTION=20969]GMasterTR[/MENTION]

porto502

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdide video attım dolar işareti cıktı reklam yok extra ayar gerekiyomu dolardan sonra ? [MENTION=20969]GMasterTR[/MENTION]

mata

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
netür videolar yükliye biliyoruz dostum fim fragman daya bir şarkıya resim slayt yapınca sorun oluyormu artı yanlışlıkla telif hakkını ihlal ettik ads hesabı banlıyorlarmı?

GMasterTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
telif hakkını ihhal ettiğinizde video manger bölümünde videonun yanında yazıor videoyu kaldırmazsanız hesabı kapatıyorlar ama adsense hesabınızı değil yooutube hesabınızı - film - dizi replikleri - müzik felan yayınlamak zaten telif ihlaline giriyor

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu sıralar yüklemelerde sorun yaşıyorum ben. Bir türlü 20mbit superonline ile yükleyemiyorum hd videoları sizdede çıktı mı bu sorun ?

Başvuruyu yaptım fakat yeni videolar yükliyemiyorum haliyle.

mata

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ekledigim bazı video larda reklam çıkmıyor sorun nedir acaba icon var ama video da reklam çıkmıyor

GMasterTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
ekledigim bazı video larda reklam çıkmıyor sorun nedir acaba icon var ama video da reklam çıkmıyor

dk69z.png

Videodaki Dolar İşaretine Tıkla Açılan Sayfa Yukardaki Resimde Gördüğün Gibi Olması Gerekmekte Eksiklik Varsa Gerekli Yerlere Tıkla ve Kaydet​

mata

0
Yasakli Uye
Reaction score
0

dk69z.png

Videodaki Dolar İşaretine Tıkla Açılan Sayfa Yukardaki Resimde Gördüğün Gibi Olması Gerekmekte Eksiklik Varsa Gerekli Yerlere Tıkla ve Kaydet​

eyw hellettim peki ödeme yapıyormu google tr'ye sonuçta para tr hesabına yatacak

GMasterTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Ödeme ALan Arkadaşlar Var Benım DAha 77 $ da Henüz Odeme Almadım Anlayacagınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5