Youtube videolarınız için telif hakkı olmayan müzikler

dumanimsin

Onaylı Üye
Katılım
11 Nis 2019
Mesajlar
70
Youtuberleri en çok zora sokan konulardan biri de videolarında kullanacakları müziklerin telif hakkının olması korkusudur. Telif hakkı olmayan müzikler ve filmleri arayanlara güzel bir haber vermek istiyorum. Siz de Youtube videolarınıza ekleyeceğiniz müzkleri aşağıda vereceğim adresten indirebilirsiniz. Musopen İngiltere'de kurulan, toplumun kültürel olarak daha da gelişmesini amaçlayan, kar amacı olmayan bir kuruluştur.

İnsanların yaptığı müzikler burada ücretsiz olarak ziyaretçilere sunulmaktadır. Musopen sayfasına girerek ücretsiz ve telif haksız müzikleri dinlemeye başlayın.

Musopen web sitesi
musopen.org
 

iyikampanya

Onaylı Üye
Katılım
20 Ara 2018
Mesajlar
160
Yaş
35
Eski Rumuz
Aktuel_Kampanya
Teşekkürler kardeşim. Youtube kanalım için lazım oluyor ama her defasında aynı geleneksel müzikleri kullanıyorum. Deneyelim bakalım işe yarayacak mı bu müzikler.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst