İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YOUTUBE videolarınızın izlenme sayılarını çoğaltmak için

seydia

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
15
YOUTUBE videolarınızın izlenme sayılarını çoğaltmak için sitemize ekleyebilirsiniz.

1. Adres satırındaki Youtube lingini kopyala,
  2. Sayfa ekle bölümünde URL alanına yapıştır,
  3. video süresine uyan altını işaretle.

http://www.foreverautohits.com

youtube--1024x512.jpg

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önceki sisteme üyeydim ve site birden kapandı güven vermiyor bu tarz sistemler bana

seydia

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
15
daha önceki sisteme üyeydim ve site birden kapandı güven vermiyor bu tarz sistemler bana

site yönetimi kaynaklı olmayan - server kaynaklı - bir sorundan dolayı eski sitenin tüm dataları silindi. yedeklerin tarihleri eski olduğu için geri açamadık.

eski üyeler için VIP hediyelerimiz var.

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site yönetimi kaynaklı olmayan - server kaynaklı - bir sorundan dolayı eski sitenin tüm dataları silindi. yedeklerin tarihleri eski olduğu için geri açamadık.

eski üyeler için VIP hediyelerimiz var.

Siteyi kapatırken böyle demediniz ama yeterli desteği bulamadık kapatıyoruz diye bir açıklamanız vardı bu yüzden sisteme güvenmiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5