İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube Yardım Açılmış

lojistiktc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün başka forumda gezerken şu başlığa rastladım: "Youtube Yardım açıldı."
Son günlerde bu tarz siteler moda oldu. Herkes Youtube Destek siteleri forumları açıyor. Fazla revacmı görüyor?

:tili

Türkiye'de en çok sıkıntılı olan kanal problemleridir. Kanal problemlerimden yana abone gelmemesi, gibi sorunlar yer alır. Dünya'da uygulanan en iyi Youtube Seo tekniklerini bu sitede anlatacağız.

Bu site'nin tablo yapısı ve konuları diğer sitelere benziyor olabilir. Bizim tek farkımızı ilerleyen zamanlarda göreceksiniz.

Bizim farkımız: "Balık vermiyoruz, balık tutmayı öğretiyoruz."

Lütfen Youtube hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız bildiklerini paylaşırsa mutlu oluruz. Her görüş bizim için önemlidir.

Diğer siteler sizi kendine muhtaç hale getirir. Bize siz muhtaç değilsiniz. Sadece teknikleri öğrenip uygulamanız bizim için yeterli. Çevremizde mutlu insan gördüğümüzde, bizde mutlu oluyoruz. Bilgi paylaştıkça büyür, büyüyen bilgi çevreye yayıldıkça sizi heyecanlandırır. Lütfen kötü yorum yapmamanızı rica ederiz. Kopya konular olabilir. Sonuçta önemli konuların bir bütün hale getirilip sizlere püf noktalarının anlatılmasıdır. Rakip sitemiz yoktur çünkü biz herkesi kardeş olarak görüyoruz. Amacımız insanlığa faydalı olmaktır.

Kaynak: http://www.youtubeyardim.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5