İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube Yılan Oyunu Oynayın

R

RadoyNet

Misafir
Arkadaşlar ilk önce kendi blogumda tanıttım :D
Sizlerinde nostalji yapıp, hoşunuza gideceğini tahmin ediyorum :D

Yorumlar konu altına lütfen. :eek:ha::eek:ha::eek:ha::eek:ha:

youtube-yilan-oyunu-300x199.jpg

Arkadaslar bildiğiniz üzere Youtube.com player sistemini değiştirdi. Bu yeni playerındada birçok özelliği bizlere sundu. Ancak bazı özellikler varki gerçekten bizleri hem şaşkına çevirdi, hemde biraz olsun nostalji yapmamıza neden oldu. Youtube yeni player ile birlikte yılan oyunu oynayabiliyorsunuz arkadaşlar . Herhangi bir video açtıktan sonra, 3-5 saniye izleyip duraklata basıyorsunuz. Sonrada klavyenizde sol ok tuşuna 3-4 saniye basılı tutuyorsunuz ve yılan oyunu başlıyor. Yalnız önemli bir konuda hatırlatmada bulunalım, oyun sadece yeni playerda açılıyor.

Ufak bir wiiv not: Eğer youtube yılan oyunu başlamazsa sol ok tuşuna 3-4 saniye basılı tuttuktan sonra elinizi kaldırmadan yukarı oka basınız.

kaynak: http://www.wiiv.net/youtubeda-yilan-oyunu-oynamak.html

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Güzelmiş, sevdim. :)

Ayrıca "biraz olsun nostalji yapmamıza neden oldu" kısmında 'neden oldu' yerine 'sağladı' yazılmalı. 'Neden oldu' deyince, olumsuzmuş gibi duruyor. :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
konu paylaşıldı kilit :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5