İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube YORUM BEĞENME +50/+100/+200 TÜRKİYE'DE İLK KEZ! | Milyonluk Videolarda Hemde!

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Yurt dışında örneklerini görmedim ama şu an bu işi ilk defa ben başlatıyorum. İstediğiniz bütün yorumları beğendiriyorum. sayısı farketmez.

Örnek Canlı Demo:

Demo adı: Ajdar Çikita Muz
Demo Adresi: http://www.youtube.com/watch?v=8c3YRPGppPM
Demo Toplam İzlenme Sayısı: 20,626,225 views
Demo Beğenme Sayısı (Deneme Amaçlı): +37 Beğenme
Demo Yorum Sayfasında İlk sırası:
http://www.youtube.com/comment_servlet?all_comments=1&v=8c3YRPGppPM

Yorumum 1 hafta içinde ilk sayfadaki High Rated Comment yerinde gözükecek! Oraya kendi youtube video linkimide koyardım.

Peki Yararları Nelerdir ?

check.png
Sesinizi duyurabilirsiniz. 20 milyonluk örnek bir videonun günlük ziyaretçisi en az 10 bin ile 50 bin arası değişebiliyor.
check.png
Youtube'da kendi video linklerinizi koyabilirsiniz. Mükemmel ziyaretçi alırsınız. Bu yorumlar en çok beğenildiği için ilk sırada gözükecek dikkat çekecek bir mesajla bu yorumdan günde en az 5 bin ziyaretçi bile alabilirsiniz.
check.png
Trendyol gibi youtube harici linklerde reklamlarınızı www koymadan paylaşabilirsiniz.
check.png
Eposta adresinizi reklam amaçlı paylaşabilirsiniz.
check.png
Karşılıklı tartışmalarda sesinizi kuvvetlice karşı tarafa bastırabilirsiniz.
check.png
Highest Rated Comments kısmında zaman içinde yerini alacaktır! ve videonun hemen altında +54 örnekteki gibi sizin videonuz olacaktır.
check.png
Her türlü yorumlarınız beğenilir.

Karışmadıklarım

1. Mesajınız spam içerikli ise kullanıcılar flaglayabililyor. Mesajınızı görünmeyebilir. O yüzden mesajınız flaglanmıyacak şekilde olursa sabit kalır.
2. Mesajın video sahibi tarafından silinmesi/flaglanması vs..
3. Mesajın youtube tarafından muhadele edilmesi
4. Mesaja -rep vermeleri
5. İlk başta kalma süresinin ne kadar olduğu beni ilgilendirmez. Ben gördüğüm 6 ayda vardı en başta olan 2 yılda. bunu neye göre sistem alıyor bilmiyorum.

Ücretler:

20 Beğenme: 3 TL
100 Beğenme: 10 TL
200 Beğenme: 20 TL
+200 ise duruma göre pazarlık edilebilir. gerek yok aslında.

Normal bir videoda +50 beğenme yetiyorda artıyor. :hmmm: ama yok egomu tatmin etmek istiyorum diyorsanız ona birşey yok

Not: en büyük videolarda bile 200 beğenme yok kim yüksek rakam veya yüksek ücretli paketlerden seçerse ve verirse onun işini öncelikli yapacağım.

Ödeme:

Paypal
Turkcell
İş Bankası İBAN

İLETİŞİM:

PM olabilir veya eposta [email protected]

Ödeme iş bittiğinde teslim alınacaktır. Eğer ödememe gibi durumda üye iyinet'de şikayet edilecek, -trader verilecek ve youtube üzerindeki yorumundaki +beğenmeler -beğenme ile sıfırlanacak, ayrıca flaglanacaktır. o yüzden ödeme almama gibi bir sorunum olacağını zannetmiyorum.

Videolarda yorumlar kapalı ise karışmam. Sonradan kapatılırsada karışmam. İş bittiğinde PrintScreen ile iş ile ilgili log alınacaktır.

Yaptığım %100 yasaldır. Bu formülü yeni çözdüm.

Teslim

http://www.youtube.com/comment_servlet?all_comments=1&v=8c3YRPGppPM

denemex.jpg

I

intkm

Misafir
ben bişey sormak istiyorum youtubedeki videoların üstüne yazı yazıyolarlar link falan veriyorlar onuda yapabilirmisin ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
o sayfa senin mi?

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
ordaki yorumları silmeniz mümkün mü? eğer reportlayarak yorum kaldırtma programı yazabilirseniz onu da satabilirsiniz.hayırlı satışlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5