İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İpucu Youtube'da aynı kullanıcı ile birden fazla hesap açmak

ServetBey

0
Onaylı Üye
Reaction score
38
Merhaba
Bir Youtube hesabınızın altına farklı kanallar açabilirsiniz.
Ancak ana hesabınız banlandığında tüm hesaplarınız da banlanmış olur.

http://www.youtube.com/channel_switcher

create-a-new-youtube-channel.png

linkine tıklayın karşınıza çıkan ekranda yeni kanal ekleme penceresi gelecektir bu sayede birçok kanal ekleyebilirsiniz. Kaç kanal ekleyebileceğiniz konusunda bir sınır yok. Ben 10 kadar kanal eklemiştim. Ancak ana hesap kapanınca hepsi boşa gitti. Bunların avantajı aslında şu ki; eklediğiniz bir videoyu farklı kanallara geçerek beğenebiliyorsunuz. Yani 40 kanalınız varsa her biri ile girerek bir videodaki beğenileri artırabilirsiniz.

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
260
Teşekkürler ipucu için.
Ben de 4-5 tane ek kanal açmıştım hatta onun iyi yanlarından biri de kanal URL'ni direkt belirleyebiliyorsun.
Örneğin youtube.com/c/ali , youtube.com/c/veli gibi
Bir de o kanallardan girip yorum atabiliyorsunuz. Kanal değiştirmek çok kolay. Sağ üstte hesap avatarına tıklayarak geçiş hemen yapılabiliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5