chat ege.net sohbet

YouTube'da Facebook'lu kutlama!

abuz89

Müptela
Katılım
30 Mar 2010
Mesajlar
3,402
Google'ın sahip olduğu YouTube, 10 milyonuncu Facebook hayranını kutluyor. 500 milyon kullanıcısı olan Facebook'un 10 milyonu YouTube'u beğendi. Bu da, her 50 Facebook kullanıcısından birinin YouTube'u beğendiği anlamına geliyor.

YouTube, 10 milyon hayranla beraber Cristiano Ronaldo ve müziği (evet müziğin kendisini) geride bırakmış oldu. YouTube konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı; "Bugün Facebook sayfamız bir kilometre taşını daha aştı; 10 milyon kullanıcı, beğen tuşuna tıkladı ve bizi Cristiana Ronaldo'dan ve müzikten bile daha popüler hale getirdi."

YouTube tabii ki Facebook'ta en çok beğenilen şey değil ancak, sayısı oldukça yukarılarda.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst