İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtubeda izlenme sayım neden artmıyor :@

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar face sayfalarımdan youtubedan videomun linkini paylaştım 300 defa izlenildi ama 300den sonra durdu. oysaki en az bi 800 kişinin daha izlediğine eminim. neden views durdu. youtubeda güncelleme gibi bi olaymı var daha sonra düzelirmi 800 izlenmede daha sonra eklenirmi bunun üstüne yardım ?

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
bende hiç göstermiyor facede paylaşınca bende onu çözemedim

ugurrro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Öncelikle,

Bendede Benzer Bir Problem Olmuştu.Benim Yaptığım İzlenme Sayısı Artsın Diye Sürek Videoyu Yeni Sekmede Açardım 10 Dakika İçinde 400-500 Kez Açtım Videoyu ve İzlenme Sayısıda Bir Okadar Artmıştı... Fakat Bir Gün İzlenme Sayısı Durdu, Günde 1 Bile Artmadı...

Açıkcası Bende Bilmiyorum Tam Olarak... Ama Benim Yaptığım Aptallığı Sende Yaptıysan Ondandır Büyük İhtimal :)

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
:D sanırım kendin izleyince artmıyor izlenme sayısı. ama ben başkalarına izlettirdm bir sayı bile artmadı. peki sonradan düzeldimi seninki?

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
benimki geceden 500 defa izlenilsede artmıyor ama sabaha bi bakıyorum 200 izlenme eklenmiş üstüne... veya sabahdan geceye doğru :D anlayamadım sorunu youtubedamı sorun acaba

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi