İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube'dan Para Kazanmanın Kısa Yolu Buradan Geçiyor :)

GeNCo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Bildiğiniz gibi artık Youtube'dan para kazanma devri başladı. Ama bunun nasıl olacağıyla ilgili bilgi kirliliği hat safhada. Ben sizlere nasıl bir yol izlemenizden tutunda ne tür içerikli videolar yüklemenize kadar her konuda detaylı bire bir destek vereceğim. Bu hizmetin diğerlerinden farklı kişiye özgü olması ve sizin para kazanmaya başlamanıza kadar sürmesidir. Bu hizmetin başarıya ulaşması için size de görev düşüyor. Size anlattıklarıma harfiyen uyacaksınız, sabırlı ve disiplinli bir şekilde çalışacaksınız. Aksi takdirde Youtube'dan para kazanmak sizin için hayel olur.
smile.gif
Şuan için
bir aksilik olmazsa Skype, Facebook ve TeamViewer üzerinden destek vermeyi düşünüyorum.

Bu hizmeti şimdilik makul bir fiyattan vereceğim.. Sadece 40 TL (aylık). Size hizmet vermeye başladıktan 30 gün içerisinde onca verilen desteğe ve bilgiye rağmen para kazanmaya başlamamış iseniz ödediğiniz para iade edilecek. (Pek sanmıyorum aslında para iadesi olacağını çünkü verilecek olan bilgi ve destek ile 30 gün içerisinde muhakkak para kazanmaya başlarsınız. Aslında para iadesini koymamın nedeni sizlere sunacağım hizmete güveniyor olmam. Yoksa bu işe girmezdim.
smile.gif
)

Size burada ayda şu kadar para kazanacaksınız diye umut tacirli yapmak istemiyorum. Zaten düzenli ve disiplinli bir şekilde bu işi yaparsanız tahmin ettiğinizden bile çok para kazanabilirsiniz. Onun için şu kadar para kazanırsınız diye birşey söylemek pek mümkün değil. Bu sizin gayretinize ve hangi alandaki videolar üzerine çalışmanızla alakalıdır.

Bu hizmetten yararlanmak için şartlar;

-Pin onayından geçmiş AdSense hesabına sahip olmak,
-18 yaşından büyük olmak,
-Youtube'dan para kazanmayla ilgili temel bilgilere sahip olmak,
-Video düzenlemeyle ilgili temel bilgilere sahip olmak,
-Temel SEO bilgilerine sahip olmak,

yukarıda yazan şartlara sahip arkadaşlar bu hizmetten yararlabilir...

Bu hizmeti almak isteyenler;

özel mesaj, live:genco (skype) ya da [email protected] (e-mail) yoluyla bana ulaşabilirsiniz...

Aklınıza takılanlar var ise bu konu altında ya da özel mesaj ile sorabilirsiniz...

Not 1: İlk etapta 15 kişi bu hizmetten yararlanacaktır.
Not 2: Lütfen "Ayda ne kadar para kazanıyorsun?" vb. sorular sormayın.
Not 3: Hizmet bedeli yüksek gibi mesajlar yazmayın! Unutmayınız ki, kaliteli bir hizmetinde bir bedeli vardır. Karalayıcı yorumlar mod. bildirilir.
Not 4: Bu hizmetin yararlı olduğunu göstermek için forum içinde 2 arkadaşa 1 hafta süreyle bu hizmet ücretsiz verilecektir. Bu 2 kişi tarafımca belirlenecektir. Konu altında referans olmak istiyorum vb. yorum yazarak katılabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5