İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube'dan Sende kazan ! Hemen gir içeri.

grknbdl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1363939028_youtube-topic-page.jpg

TELEVİZYON DAİMA AÇIK, KUMANDAYIZ SİZE VERİYORUZ ! YAPMANIZ GEREKEN BASİT...
Youtube'dan para kazanmaya çalışan kişi sayısı çok, yardım eden sayısı yok.
Yukarıdaki sözle başladık bu işe. Yaklaşık 3 Senedir Adsense, 2 senedir de Youtube-Adsense işindeyim.
Bu Projemiz ile bu bilgiyi, tecrübeyi derleyip, bir forum haline getirmeyi amaçladık, başarılı olduğumuza, olacağımıza eminim.

Forumdan bahsetmek gerekirse, Forum hakkında bilgiler ;
  • CANLI Destek ! : Forumların neredeyse hiçbirinde bu özellik bulunmuyor, bizler kullanıcıların Forumumuzda Soruları varken dolaşmasını sevmiyoruz.
  • Bu yüzden, ister üye, ister ziyaretçilerimizin kullanabileceği, Canlı destek modülünü ekledik, isteyen kişi foruma girip, sorusunu sorabiliyor.
  • Videolu ANLATIM! : Anlatımlarımızı yazımsal olarak ve Videolu olarak yapmaktayız. Yazı ile anlatım yapıldığında birçok kullanıcı sıkıntılı
  • gözlerle bakmakta. Bu yüzden anlatımlarımızın çoğunu VİDEOLU olarak gerçekleştireceğiz.
  • KULLANICILARIMIZA ÖZEL ! : Kullanıcılarımıza özel, ücretsiz youtube grafiklerini, İntrolarını gerçekleştiriyoruz. Bunun için foruma üye olmanız, 5+ mesajınız olması yeterlidir..
  • PARA KAZANMAK İÇİN DEĞİL, BİLGİ DAĞITIMI İÇİN : Bilgi güçtür, Paylaştıkça büyür sözünü prensip edinmiş, bilgilerimizi parayla değil, ÜCRETSİZ olarak sunmaktayız.
  • ÜYE OLMASI KOLAY : Davetiye sistemi veya ücretle üyelik yerine, herkese açık üyelikleri tercih ettik. Böylelikle denetimi arttırarak, dışarıdan kullanıcılarımızın üye olmasını kolaylaştırdık.
  • YOUTUBE KANALLARINIZA ÖZEL : Youtube kanallarınıza özel etkinlikler ile, Kanallarınızı inceliyor, SEO ayarlarını bizzat yapıyoruz. / yapacağız. (İlerleyen zamanlarda)
  • SKYPE, TeamSpeak ile KONFERANSLAR : Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet vermek için, Admin, Moderator ayrımından çok, herkesi eşit olarak görmekteyiz, Bu yüzden Sıklıkla Konferanslar yaparak daha fazla kazanç sağlamanızı kolaylaştıracağız.
Yukarıdaki liste, Yaptıklarımız, yapacaklarımızın listesidir. Vaad'ler değil, ilerleyen zamanlarda hepsi gerçekleşecektir. Sizleri forumumuza davet ediyoruz.
Forum Link : www.youtubekazan.com ! Herkese TEŞEKKÜRLER.
Kesinlikle ama kesinlikle r10.net üzerinden reklam yapmakta değiliz. Sadece kullanıcılara bu portalı tanıtmaktayız. TEŞEKKÜRLER.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5