İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube'den Bir Şey Anlamadım

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar;

3 yıllık bir Adsense hesabım var ve sorun olmadan kullanıyorum.

Ta ki; geçen hafta Youtube Para Kazanma sistemine girene kadar.

Herkes gibi bir kanal açıp, kanalımı Adsenseye bağladım.

Reklamlar videolarımda görünmeye başladı ve çok iyi gidiyordu.

Sanırım Facebook da videolarımın linki fazla yayınladığım için reklam gösterimi durdu ama kanalım ve Adsense hesabım banlanmadı.

Bir kaç gün, "belki youtube de sorun vardır" deyip, önemsemedim, reklamlar uzun süre görünmeyince, "Herhalde, Facebook'da çok link paylaştığım için reklamı engellediler" diye düşündüm ve hemen aynı kayıtlı mail üzerinden yeni bir kanal açtım, kanalı adsense hesabıma bağladım.

Bu kez videoları sadece bir defa Facebook'da paylaşmama rağmen, o kanaldaki reklamlar da bir kaç gün sonra görünmemeye başladı.

Kanallara rahatlıkla girebiliyorum. Videolarda para kazanma aktif falan diyor ama reklamlar görünmüyor.

Belki sizde reklam görünür düşüncesiyle kanalımın linkini veriyorum.. Kanalımın birinin adı şudur.

Şimdi başka bir e-posta ile youtubeye kayıt oldum ve yeni bir adsense hesabı aldım. Adsense onaylandı, videoları yüklüyorum; para kazanma aktif olduğu halde reklamlar görünmüyor (yeni olduğu içinbelki bir kaç gün sonra görünebilir)..

Bu ilginç sorunuma çözüm üretecek arkadaşların cevaplarını sabırsızlıkla bekliyorum.

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuda size yardımcı olabilirim bana ulaşın lütfen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5