İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ytl mi Dolar mı?

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesapta biriken parayı ytl olarak almak mı yoksa dolar olarak almak mı faydalı.
yoksa bherhangi bir farkları yok mu?
bu faktör çek bozdururken kolaylık sağlıyor mu?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google kendi kurundan kesiyor YTL çekleri ve çoğu kişinin kur un normalden düşük olduğu için şikayetlerini bildirmişlerdi. Öte yandan YTL çekleri daha kolay bozdurduğunu söyleyen(ler) olmuştu. (Çek tekrar Amerika ya gitmeden buradaki Citibank ta onaylanıyormuş.).

Ben Dolar olarak alıyorum. TR deki kur düşük te olsa, yüksek te olsa farketmiyor açıkçası yine aynı kurdan alışveriş yapıyoruz nede olsa..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ytl bozmak çocuk oyuncağı, kur da fena değil 1.350 gibiydi geçen ay

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YTL çeki 2 günde bozan bir bankanın (yurtdışı kaynaklı çek bu) usd yi 10 dakikada bozması gerekir diye düşünüyorum çifte standart var gibi bu işte.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kafam karıştı iyice. şimdi ne yapayım? dolar mı isteyim yoksa ytl mi? benim için süre çok önemli, kuru ne kadardan hesapladıkları çok da önemli değil.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
citibanka kargoyla yolluosun .eki 2 günde 0 komisyon trink parayı istediğin bankaya eft yapıolar

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dorm' Alıntı:
citibanka kargoyla yolluosun .eki 2 günde 0 komisyon trink parayı istediğin bankaya eft yapıolar

4440500 ü aradim. citibank merkez musteri hizmetleri. boyle birsey yapamiyoruz dediler.

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar, anlayamadım. siz ısrarla citibank bu işi hallediyor diyorsunuz citibank yapmıyorum diyor. o zaman sizin tanıdıklarınız var onlara mı yaptırıyorsunuz

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş orayı aramıcaksın r10da ve burda birilier bu mevzuyu baya açıklayan şekilde yazmıştı. kargoyla yolluosun ümraniyedeki merkezlerine bi de dilekçe yazıosun. bozmama gibi bi ihtimalleri yok. ben hiç ilgilenmemiştim benimkini 2 haftada bozdular o ayrı ama ilgilenince en geç bi hafta da 0 komisyonla bozuolar. tanıdık yok ayrıca. kolay gelsin

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bu yöntem çok iyi.Bu şekilde ödeme alan çok arkadaşım var sorunsuz bi şekilde.Bende bi dahaki çeki ytl alıcam.Bu şekilde denicem.Oldukça basit ve hızlı bi yöntem.

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki citybank'a aynı yöntemle $ çeki gönderip ytl karşılığını isteyipte olumlu yada olumsuz sonuç alan var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi