İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yuh be abicim Bu ne cesaret böyle...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Ya bu spamcılardaki cesaret nerden geliyor anlamış değilim yuh diyorum abicim ya yuh oha felan yani..

F

fatihhk

Misafir
Yaratıcı zeka diye ben buna derim:D
Fake mail ve spamın harika birleşimi:D
Yanlız bunu böyle kimse yemez biraz daha ciddi yapmaları lazımdı.Yok üye olun zevkini yaşayın falan: D

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi öyle deme ya sen yemezsin ben yemem ama yiyenler var :) adamlar da onlara yönelik gönderiyorlar zaten.İyice abartmaya başladılar bu işi. Böyle sitelerde heked by .... yazısını görmek istiyorum :D

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet uzerinde spor yayın hakkı die bişeymi war yaw :D:D

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SargeT' Alıntı:
Ya bu spamcılardaki cesaret nerden geliyor anlamış değilim yuh diyorum abicim ya yuh oha felan yani..

Çocukluğumu hatırladım ya. Mahalledeki futbol takımımı gaza getirmek için Mustafa Denizli (97-98 civarı milli takımın teknik direktörü oydu sanırım değilse, her kimse onu dedim)'den övgü dolu bir mektup aldığımızı iddia edip, "sevgili gençler..." diye başlayan bir şey yazıp milleti inandırmıştım. Ama o zaman ticari kaygı yoktu, takımı gaza getirip diğer takımları yenmeye çalışıyorduk. :) Beyaz yalan yani.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O kadar uğraşmış bare düzgün yazmayı becerse:Düye olun zevkini yaşayın ne olmuşmu

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu spam mail dışında fake maile de girer. Büyük ihtimalle gönderenler hakkında TFF suç duyurusunda bulunacaktır.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu maili yollayan yandi. Siteye coktan suc duyurusunda bulunan olmustur. Bunu yapan bence cok safmis ( baska sey diyecektim ) :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iDealhosting.org' Alıntı:
tff.gov.tr diye bir site yokki :D
suç duyurusunda bulunulsa ne olucak :)
ama iyi bi numara takdir etmek lazım :D
sanırım böyle bir sitenin olmadığını düşünerek hareket etmiş...
acayip numara yapmış,yiyen epey olmuştur...

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
CyberTurk' Alıntı:
Bu spam mail dışında fake maile de girer. Büyük ihtimalle gönderenler hakkında TFF suç duyurusunda bulunacaktır.

:D sence bu maili takarlar mı TFF :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi