İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yüksek Cirolu Firma Devr Edilecektir.

1TurkK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendime ait firmayı devr etmeye karar verdim. Faaliyetteki süresi 3 aydır ve oyun sektöründe olan bir firmadır. ( metin2 ) Günlük ortalama cirosu denge bakımından 300-450 TL arasındadır. Firmamız müşteri potansiyeli bakımından oldukça yoğundur. 3 ayda PR4 değere sahip olmuştur. Sektörü ile alakalı kelimelerde 1. sıradadır. Herhangi bir reklam yapılmadı herhangi bir forumda satış gerçekleştirmedik. Referans üzerinden sadece kazancımız bu kadardır daha iyi yerlere geleceğine eminim. Şu anda aktif 60 sanal sunucu var firmada. 3 ay boyunca 320 civarında sanal sunucu oluşturuldu. whmcs tema, lisans, alan adı, server, files v.b sistemleri ile devr edeceğim. Telefon trafiği, canlı destek ve ticket hattı oldukça yoğundur bu işi severek yapan kişiler için daha makuldür. Gerekli teknik destekde tarafımdan ücretsiz sağlanır.

Genel Bir İstatislik 31/11/2012 - 11:45 - sadece sanal sunucu hizmeti aktiftir

fw841.png

Aklımda belirli bir ücret tutarı yoktur. Teklif usulü sağlam kişilik ve firmalara devr edeceğim.

Kişilere p.m gönderme hakkımı saklı tutuyorum uygun gördüğüm kişilere p.m gönderimi sağlanacaktır. Ticari itibar sebebi ile konuya v.b paylaşılmamasını bilhazsa rica ediyorum. Ciddi alıcılarında telefonla ulaşması daha makul olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5