İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yüksek kazanc Getiren Android & IOS Gerçek Kullanıcı Uygulama indirme ve eğitimi hizmeti

ayzeff

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Öncelikle merhaba uygulama yaptınız ve google play hesabınıza yüklendiniz. Herşey hazır uygulama için reklam yerleşimleri veya satın alma işlemleri tamam fakat uygulamanız indirilmiyor veya hak ettiği yerde değil...

İşte burada biz devreye giriyoruz. size gerçek indirme google play hesabında gezen kullanıcıların indireceği reklam modeli ile karşınızdayız... Hazırladığımız reklamlar kullanıcılara bu şekilde doğal bir reklam olarak karşılarına çıkacak. Kesinlikle spam , zorla indirtme , farklı sayfada açıp indirme gibi birşey kesinlikle yoktur.

Reklama tıklayanlar direk sizin Google play veya iOS uygulama sayfası açılır oradan kendi istediği ile uygulamayı indirir....

resim-1-reklam-metin-768x291.png

Aşağıda uygulamanıza özel anahtar kelimeler seçilir ve bu kelimede arama yapan kullanıcılara reklamlarınız gözükür.

anahtar-kelime-listesi-768x338.png

Kullanıcılar tamamen gerçektir yaptıkları yorumlar asla hesaptan silinmez. Çünkü her kullanıcı kendi isteği ile yorum yazar , beğenir , paylaşır tamamen bu haklar kullanıcıların istegine aittir.

yorumlar-.png

Farklı hesap ekranları ile indirme sayıları aşağıdadır.

1.uygulama için Ulaşılan aktif kullanıcı sayısı :
yukleneler222.png

2.uygulama için Ulaşılan aktif kullanıcı sayısı :

yuklenenler-.png

150 indirme = 100 TL
200 indirme = 140 TL
500 indirme = 280 TL
1000 indirme = 400 TL
5000 indirme = 1500TL
10000 indirme = 1900TL

Not: Ülkeler arasında fiyat farklılıkları olabilir. Örnegin amerika ve ingiltere gibi ülkelerde rekabet fazla ve kazanç çok olduğu için daha yüksek reklam maliyetleri vardır.. Yukarıdaki fiyatlar bazı ülkeler için yüksek olabilir.

İndirmelerin tamamlanması tamamen reklamlara göre degişiklilik göstermektedir.size özel Reklamlar hazırlanır
Sizin belirlediğiniz anahtar kelimeler, ülke , il seçimleri ile tamamen uygulamaya özel reklamlar açılır.

Reklamlar tamamen organik olduğu için Google sizi çok sevecek...

DİKKAT :Reklamlar hazırlanır ve yayınlanır. Gün olarak farklılık gösterebilir ama mutlaka İndirmeniz tamamlana kadar yüklemeniz devam edecektir. Bazen 1 günde bitebilir bazen 15 günde bitebilir. Sizde hak verirseniz tamamen organik indirme olduğu için zamana ihtiyacımız olacaktır.

Uygulama veya Oyun Google play veya app store linki :
Uygulamayı tanımlayan 5-10 adet anahtar kelime :
varsa kısa bir reklam metni yazabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri:EFT
---------------------
GARANTİ BANKASI

Örnek Uygulama Çalışma Sayfamız :​

calisma-sayfas%C4%B1.png

DİKKAT : Bir müşterimizin gerçek ödeme aldığı ve kazandığı ekran görüntüleri tarihlere ve günlük kazanca dikkat lütfen…

Admob 4 EYLÜL 2016 kazanç ekranı :

uuuuuu-1024x363.png

Admob Ağustos ayı kazanç ekranı :

Screen-Shot-2016-09-05-at-12.42.25-1024x344.png
Not : Benim çok uygulamam var ben eğitim almak istiyorum diyorsanız reklamları yayınlayacak ve bütün bu konulara vakıf olacak şekilde size özel hangout veya skype üzerinden özel ders verilir.

Ücret Bedelimiz 1000 :tl 'dir.

Telefon Numaramız : 0850 840 47 40

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5