İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yuksek meblali paypaliniz gecikmeli %6 ile bozulur!

loaf_bread

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maksimum 500$ ve Visa kredi kartınıza alıyorsunuz...

Paypaldeki tüm paranızı kredi kartınızla harcamalarda kullanıyorsanız: Evet. Haklısınız!

X

Xman

Misafir
Maksimum 500$ ve Visa kredi kartınıza alıyorsunuz...

Paypaldeki tüm paranızı kredi kartınızla harcamalarda kullanıyorsanız: Evet. Haklısınız!

Ne alaka gidip şubemden çekiyorum aktardığım tüm parayı hemde aynı gün ve komisyonsuz. Sadece 5 dolar ödeyerek yapıyorum bunu meblağ 1000 usd olsa bile, ama yukarıdaki sitemde 1000 usd için arkadaşa 60 usd komisyon ver bide 10 usd ayrıca komisyon ver vay vay vay kusura bakmayın ama bu biraz kazıklanmak oluyor :(

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne alaka gidip şubemden çekiyorum aktardığım tüm parayı hemde aynı gün ve komisyonsuz. Sadece 5 dolar ödeyerek yapıyorum bunu meblağ 1000 usd olsa bile, ama yukarıdaki sitemde 1000 usd için arkadaşa 60 usd komisyon ver bide 10 usd ayrıca komisyon ver vay vay vay kusura bakmayın ama bu biraz kazıklanmak oluyor :(

Kimseye zorla bozmuyorum yillar boyunca %10 komisyonla bozdurdunuz kaziklanmadiniz da simdi mi kaziklaniyorsunuz? Isteyen bozduruyo istemeyen bozdurmuyo ;)

X

Xman

Misafir
İsteyen kazıklanır, isteyen kazıklanmaz dediğin gibi ben orasına karışmam ama yukarıdaki gibide kredi kartına aktarılan para sadece kredi kartı harcamasında kullanılabilir gibi yanıltıcı bilgileride düzeltirim.

loaf_bread

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
...kredi kartına aktarılan para sadece kredi kartı harcamasında kullanılabilir gibi yanıltıcı bilgileride düzeltirim.

Bununla ilgili bir ekran gönderebilir misiniz ?

Yani kredi kartından paypal ile aktardığınız parayı komisyonsuz çekebildiğinize dair...

X

Xman

Misafir
Deneyin görün ekran falan bırakın bu işleri, günlük aktarım limiti 500 usd ayda 15.000 usd aktarabilirsiniz, ödeyeceğiniz işlem başı sadece 5 usd komisyon para 4 gün sonra kredi kartı hesabınızda, şubenize gidin kredi kartı + döviz bakiyenizi çekin 1 cent bile kesinti olmadan, komisyoncuların eline düşmeyin.

loaf_bread

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
döviz bakiyesi nedir ? Paypal parayı YTL olarak aktarıyor...
Visa işlemleri nedeniyle. Mastercarda aktarmıyor çünkü MC Exchange işlemi yapmıyor, Visa yapıyor.

X

Xman

Misafir
Bankanız bu turarı geri dövize çevirerek hesabınıza geçiyor, 500 usd olarak yolladığınız para paypal kesintisi düştükten sonra 492 usd gibi bir tutar olarak hesabınıza geçiyor aradaki 3 usd alım satım farkı, 492 usd hesabınızın + bakiyesine geçiyor artık para sizin bankanın komisyon alma gibi bir şansı yok tabiki kendi şubenizden çekeceksiniz başka şubeye giderseniz havale ödersiniz o ayrı, diğer yukardaki komisyon yöntemi olsa 500 usd için 40 usd ödeyeceksiniz, artık tercih sizin.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bankanız bu turarı geri dövize çevirerek hesabınıza geçiyor, 500 usd olarak yolladığınız para paypal kesintisi düştükten sonra 492 usd gibi bir tutar olarak hesabınıza geçiyor aradaki 3 usd alım satım farkı, 492 usd hesabınızın + bakiyesine geçiyor artık para sizin bankanın komisyon alma gibi bir şansı yok tabiki kendi şubenizden çekeceksiniz başka şubeye giderseniz havale ödersiniz o ayrı, diğer yukardaki komisyon yöntemi olsa 500 usd için 40 usd ödeyeceksiniz, artık tercih sizin.

Kardes keske herkes oyle bozdurabilse ya da bozdurdugunda isine gelse ama sen benim demek istedigimi anlamiyosun. Zamaninda ben de cooook komisyonlar odedim bunun nasil insana koydugunu iyi biliyorum. Burda kimseyi kaziklama gibi bi derdim yok. Suanda Amerikada egitim goruyorum sadece harcligimi cikartmaya calisiyorum. Bazisi geliyo 5000 dolar bozduruyo 4 is gunu icinde senin cekebilcegin en fazla miktar 2000 dolar. Demek istedigimi anliyosundur umarim. Kimseden yontem sakladigimiz yok. Ayrica 500 dolar bozdurmak istiyosan 35 dolar oluyo. Buna %5+moneygram demek yerine direk %7 diyebiliriz. Burda paypali 8-10dan bozanlar var ben gecikmeli yolladigim icin daha dusukten bozuyorum. 2000 dolar ustunde bu miktar toplamda %5 e kadar iniyor zaten. Umarim anlatmak istedigim seyi anlamissindir. Insallah bigun paypal trdeki bankalara da yollar da kimse komisyon odemek zorunda kalmaz.
Saygilar
Semih HAKYEMEZ

X

Xman

Misafir
Açıklama için teşekkürler buradaki diyaloğlar sayesinde paypal bozduracaklar her 2 yöntemide ayrıntılarıyla öğrenmiş oldular, hangi yöntemin kendilerine uyduğunu belirlemekte onlara kalmış artık :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi