İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yüksek Öğretim Kurulu - (TYK) Nasıl Bir Proje Olur?

firazsu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Yeni taslak ile Yükseköğretim Kurulu olan YÖK'ün adı Türkiye Yükseköğretim Kurulu (TYK) şeklinde değişecek.

Elimde bulunan aşağıdaki keyword domainler üzerine sizce nasıl bir proje kurulabilir. Hedefim en yüksek getiriyi sağlayacak olan proje modelini bulmaktır.

Görüş ve önerilerinize göre bir proje modelini seçeceğim. Ardından da projeyi yapmak isteyecek bir ortak arayışına girmeyi planlıyorum.

Şimdiden katkılarınız için teşekkür ederim.

TURKIYEYUKSEKOGRETIMKURULU*NET, YUKSEKOGRETIMKURULU*NET, TURKIYEYUKSEKOGRETIMKURULU*COM, YUKSEKOGRETIMKURULU*COM

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Proje konusunu nasıl değerlendireceğin konusunu bilmiyorum ancak dediğine göre bu konudan baya hit alırsın.Bütün domainleri almışsın :D.Bence hepsini nasıl değerlendireceğini planladıktan sonra hepsini beraber yürüt ve birbirlerine link çıkışı yap birde site içi site dışı seo yaptırırsan tereyağlı ballı ekmek yanii :D

firazsu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bir domain için yapılacak proje belli gibi. Sanırım domainleri işletecek birilerini aramaya başlasam iyi olacak.

Evet arkadaşlar bu domailer işletmecisini bekliyor... İlgilenenler Özel Mesaj gönderebilir...

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Buradan sitelerine uygun bir kategori seçip konu açıp domain satışını oradan devam ettirmen daha iyi olur.

firazsu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domaini satmayı düşünmüyorum ki... İşletmek üzere vereceğim. Anlaştığımız bir oranla kara ortak olacağım. Konu ortaklık ve bence doğru yerde...

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Domaini satmayı düşünmüyorum ki... İşletmek üzere vereceğim. Anlaştığımız bir oranla kara ortak olacağım. Konu ortaklık ve bence doğru yerde...

Şahsi görüşüm kimse domain'i alıp işletip, karından ortaklık falan vermez. Gider benzer bir domain alır, içeriğini oluşturur. İnsanlar özgün ve kaliteli içeriği gördüğünde o siteye giderler. Biraz SEO ile üst sırada da kalır.

Bu nedenle bence bu fikriniz pek tutmaz.

Zaten oldum, olası domain pazarcılığını etik bulmamışımdır. Belki projeniz için aldığınız domain'i, projenizden vazgeçtiyseniz veya adını değiştirdiyseniz satabilirsiniz ama sırf satıp insanlar üzerinden rant sağlamak için domain satışını etik bulmuyorum!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5